MMA PLNajnowszeBez kategoriiOficjalny trening Marcina Najmana!

Oficjalny trening Marcina Najmana!

marcin_najman_mn630_przed_2391341.jpg

Gamrot - Dos Anjos

W dniu dzisiejszym w “Pawilonie Sportów Walki” na AWF odbył się trening MMA z udziałem Marcina Najmana. Trening był otwarty dla mediów, a sam pięściarz przyjechał na niego specjalnie z rodzinnej Częstochowy.

Kilkunastu fotoreporterów, dziennikarze, a także kamerzyści z różnych telewizji obserwowało zajęcia z “El Testosteronem”. Na początku pokazu Marcin wraz z Robertem Kosteckim zaprezentowali kilka chwytów typowo zapaśniczych. Następnie pokazali jak należy obalać rywala i jak bronić się przed próbami przewrócenia.

“Robert to znakomity trener. Bardzo dużo się od niego uczę. Z treningu na trening zauważam u siebie postęp”

– wyznał zawodnik.
Kolejnym elementem treningu były “tarcze”. Najman uderzał, a w rolę “tarczowego” wcielił się współwłaściciel federacji KSW, Maciej Kawulski. Na koniec częstochowianin pokazał, że nie zapomniał jak się kopie. Kilka silnych low-kicków i koniec zajęć.

Jeszcze długo po zakończeniu Marcin nie opuszczał sali. Odpowiadał dziennikarzom na mnóstwo różnych pytań.

“Przed treningiem rozmawiałem z Andrzejem Wasilewskim odnośnie rewanżu z Wawrzykiem. Mieliśmy walczyć na tej samej gali, na której Krzysiek “Diablo” Włodarczyk miał się bić o tytuł mistrz świata. Z racji, że gala odbędzie się we Włoszech nasz pojedynek został przełożony na drugą połowę roku. Oznacza to, że do maja nie będę miał żadnej walki bokserskiej, a więc poświęcam się treningom MMA. Jednak pragnę zaznaczyć, że nie rezygnuję z boksu. Byłem, jestem i cały czas będę bokserem.”

– mówił dziennikarzom.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis