MMA PLFAME MMAOficjalny trailer FAME MMA 15! Murański o Tańculi: Jest słaby, nie ma siły ciosu i honoru! [WIDEO]

Oficjalny trailer FAME MMA 15! Murański o Tańculi: Jest słaby, nie ma siły ciosu i honoru! [WIDEO]

Na kanale FAME MMA pojawił się oficjalny trailer przed nadchodzącą 15 edycją, która dwudziestego szóstego sierpnia odbędzie się w Łodzi. Wielu kibiców liczyło na rewanżowe starcia. Freakowa organizacja wysłuchała fanów. W walce wieczoru o pas królowej freak fightów zawalczy Marta Linkiewicz z Anielą Bogusz.

Murański

Po raz drugi rękawice skrzyżują Kacper Błoński i Marcin Dubiel. To nie koniec, bowiem Mateusz Murański dostanie szansę na rewanż. ”Muran” zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. Przypomnijmy, że Mateusz walczył z Tańculą w swoim zawodowym debiucie. Od tego czasu odnotował ważne zwycięstwa i będzie chciał potwierdzić, że zrobił duże postępy.

Jeśli ”Aory” będzie w stanie wyjść do drugiego starcia, to kibice doczekają się też drugiej walki z Jackiem Murańskim w rzymskiej klatce.

Trailer FAME MMA 15!

Jest oficjalny trailer gali FAME MMA 15, która dwudziestego szóstego sierpnia odbędzie się w Łodzi. Podczas nagrania Murański wypowiedział się o Arkadiuszu Tańculi ”Jest słaby, nie ma siły ciosu i honoru.

Cały trailer poniżej:

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [12-14.08.2022] Będziecie oglądać?

Przed nami kolejny emocjonujący weekend, na który fani MMA nie powinni narzekać. Sprawdźcie co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Don Kasjo będzie szukał nokautu! Artur Szpilka odpowiada: Oderwany od rzeczywistości!  Widzieliście?

Już niebawem na kanale SuperExpressu pojawi się najnowsza rozmowa z Kasjuszem Życińskim. W tym momencie wiemy, że popularny ”Don Kasjo” był pytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że w tym pojedynku będzie szukał nokautu. Co ciekawe ”Szpila” postanowił zareagować na te słowa. Niewykluczone, że do takiego starcia w formule bokserskiej dojdzie w pierwszej połowie 2023 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis