OFICJALNIE: Zmiana walki wieczoru gali DSF KC 14! „Różal” z nowym rywalem!

Niestety potwierdziły się najczarniejsze scenariusze i Jerome Le Banner z powodu kontuzji kolana wypadł z piątkowej gali DSF Kickboxng Challenge 14 w Warszawie, na której miał zmierzyć się z byłym mistrzem wagi ciężkiej KSW, Marcinem Różalskim (7-4). Ostatecznie – wobec kontuzji Le Bannera – rywalem „Różala” został Peter Graham. 

Jak oficjalnie informuje DSF Kickboxing Challenge:

?? Jérôme Le Banner przeszedł badania w Polsce. Kontuzja kolana jest prawdziwa i wyklucza go z walki z Marcin Różal Różalski na gali #DSF14. „Geronimo” jest wyłączony ze startów na ok. dwa miesiące. W piątek w ringu zastąpi go znakomity australijski kickbokser Peter Graham, który przygotowywał się na zastępstwo i po raz drugi zmierzy się z „Różalem”. Le Banner będzie gościem honorowym gali, spotka się też z fanami podczas czwartkowej ceremonii ważenia, która odbędzie się o godzinie 11:00 w klub Stodoła.”

Różalski i Graham mierzyli się już raz ze sobą – jesienią 2014 roku na gali KSW 28, w formule MMA. Wówczas lepszy okazał się Australijczyk, lecz duży wpływ na przebieg walki miała kontuzja polskiego zawodnika.

Gala DSF Kickboxing Challenge 14 odbędzie się już w najbliższy piątek, 13 kwietnia na warszawskim Torwarze.