MMA PLNajnowszeGROMDAOficjalnie wiemy kiedy dojdzie do wyczekiwanej walki Don Diego-Balboa w GROMDZIE!

Oficjalnie wiemy kiedy dojdzie do wyczekiwanej walki Don Diego-Balboa w GROMDZIE!

Już oficjalnie znamy szczegóły wyczekiwanego starcia w organizacji GROMDA. Dwudziestego szóstego maja w piątek na 13 edycji dojdzie do starcia Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna z Bartłomiejem ”Balobą” Domalikiem.

Kubiszyn

Przypomnijmy, że mają oni już za sobą jeden pojedynek. Miał on miejsce w formule K-1 na gali HFO. Emocji nie zabrakło! Po pełnym dystansie okazało się, że walka kończy się remisem. Jak będzie tym razem? Pewni możemy być jednego – to będzie prawdziwa wojna w ringu!

Domalik w organizacji GROMDA stoczył w poprzednim roku dwa pojedynki. ”Balboa” w czerwcu w main evencie 9 edycji zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC – Markiem Godbeerem. Brytyjczyk już w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość naszego reprezentanta.

Bartłomiej ostatnią walkę stoczył w grudniu, gdzie widzieliśmy wojnę z Łukaszem ”GOATEM” Parobcem. Zawodnik MMA nie zamierzał się szybko poddać i miał swoje momenty w tym starciu. To była prawdziwa ringowa wojna. Domalik przełamał rywala i w piątej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Znamy szczegóły!

Oficjalnie dwudziestego szóstego maja dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Mateuszem Kubiszynem, a Bartłomiejem Domalikiem.

GROMDA 13: DON DIEGO vs BALBOA już 26 MAJA (piątek)! Hitowe starcie, najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe pięści. DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i samozwańczych bad boy-ów. BALBOA, czyli legendarny wściekły byk, międzynarodowy champion oraz król nokautu walk na gołe pięści.

GROMDA 13: DON DIEGO vs BALBOA już 26 MAJA (piątek)! Hitowe starcie, najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe…

Posted by Gromda on Wednesday, March 22, 2023

”Don Diego” na ostatniej gali High League 6 w Katowicach odnotował swój drugi start w freakowej organizacji. Kubiszyn już w pierwszej odsłonie miał dwukrotnie na deskach Dawida Załęckiego. ”Crazy” pokazał charakter i wielkie serducho. Próbował odpowiadać i zmienić losy walki. Ostatecznie Kubiszyn okazał się lepszy i po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO] Widzieliście?

Dość zabawna sytuacja miała miejsce podczas walki Dawida Załęckiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem na minionej gali High League 6. Podpowiedzi Piotra Szeligi z narożnika Don Diego zostały wyśmiane przez starszego z rodu Załęckich.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia! Co teraz?

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis