MMA PLProfessional Fighters LeagueOficjalnie: Szymon Bajor zawalczy w organizacji PFL! Znamy przeciwnika!

Oficjalnie: Szymon Bajor zawalczy w organizacji PFL! Znamy przeciwnika!

Jest dobra wiadomość! Szymon Bajor (23-9) nie musiał długo czekać na konkretne propozycje. Polak będzie naszym następnym reprezentantem w prestiżowej organizacji PFL. 34-latek swój debiut  odnotuje trzynastego sierpnia.

Bajor

Wojownik z Rzeszowa w ostatnich dniach w mediach społecznościowych poinformował, że jest wolnym agentem. Wydawało się, że na jednej z kolejnych gal Bajor zawalczy o prawowity pas organizacji Fight Exclusive Night.

‼️Mam do Was ważne pytanie. Już 7 miesięcy minęło od momentu zdobycia przeze mnie pasa kategorii ciężkiej  FightExclusiveNight 👑 Niestety nie miałem okazji go bronić ani unifikować nie z mojej winy. W tym czasie ćwiczyłem intensywnie jak nigdy wcześniej  Właśnie dzisiaj mija mój kontrakt z FEN. Zostałem wolnym zawodnikiem 🚀 W związku z tym, chciałem zadać Wam pytanie.❓ W jakiej organizacji chcielibyście oglądać moje kolejne walki? Może ponownie FEN? A może KSW, Babilon MMA, MMA ATTACK, UFC, Bellator MMA, ONE Championship , PFL MMA , ARES Fighting Championship? Będę wdzięczny jeśli odpowiesz na to pytanie i oznaczysz organizację, która Twoim zdaniem będzie najbardziej odpowiednia 👊

🇵🇱 PL / 🇬🇧 EN‼️Mam do Was ważne pytanie.Już 7 miesięcy minęło od momentu zdobycia przeze mnie pasa kategorii ciężkiej…

Posted by Szymon Bajor on Friday, July 1, 2022

Znamy szczegóły!

Trzynastego sierpnia Szymon Bajor (23-9) zadebiutuje w organizacji PFL. Podczas PFL 8: 2022 Playoffs zobaczymy jego starcie z Hatefem Moeilem (12-4). ”Bossa” polscy kibice mogą pamiętać z 2018 roku, gdy w ostatniej chwili wszedł na zastępstwo i na KSW 42 zmierzył się z Marcinem Wójcikiem.

35-latek po walce w Łodzi odnotował osiem zwycięstw z rzędu – w tym sześć zakończył przed czasem.

Na karcie zobaczymy również Vojto Barborika (13-2). 29-latek po nieudanej walce o pas organizacji Oktagon skrzyżuje rękawice z Maximem Radu (9-2).

Zobacz także:

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Niestety, ale Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” co prawda wciąż jednak znajduje się w czołowej dziesiątce dywizji do 70 kilogramów, ale walka z Justinem Gaethje się nieco oddaliła.

Norman Parke otwarty na starcie z Tyburskim: Może ta duża kobieta! Co wy na to?

Norman Parke ma za sobą pojedynek w kolejnej freakowej organizacji. ”Stormin” wskazał swoich potencjalnych przeciwników. Były tymczasowy mistrz KSW wyraził chęć pojedynku z Pawłem Tyburskim. Niewykluczone, że w przyszłości do takiego starcia dojdzie w organizacji PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis