MMA PLKSWOficjalnie: Świetny kickboxer nowym nabytkiem organizacji KSW! Już niedługo debiut!

Oficjalnie: Świetny kickboxer nowym nabytkiem organizacji KSW! Już niedługo debiut!

Oficjalnie największa organizacja w naszym kraju podpisała kontrakt z kolejnym świetnym kick-boxerem. Doświadczony Tomas Mozny w mediach społecznościowych zdradził, że związał się z KSW. Wszystko wskazuje na to, że do pierwszej walki Moznego dojdzie już dwudziestego piątego lutego na pierwszej gali KSW w Czechach, a dokładnie w Libercu. Już niebawem poznamy przeciwnika Tomasa.

Mozny

Słowak to przede wszystkim uznany kick-boxer. Mozny ma za sobą przygodę w organizacji Glory, gdzie stoczył sześć walk – z czego dwa razy wyszedł zwycięsko. Tomas w październiku 2015 roku wygrał na punkty z Arkadiuszem Wrzoskiem. Warto zaznaczyć, że Tomas walczył w K-1 również z innym naszym reprezentantem – Tomaszem Sararą. Wtedy na gali Marcina Najmana zwycięzcą został Biało-Czerwony.

Tomas Mozny w KSW!

Tomas Mozny w mediach społecznościowych zdradził, że podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju.

Mozny po latach postanowił wrócić do startów w MMA. Miało to miejsce w październiku na gali RFA 4. Kick-boxer miał naprawdę duże problemy, bowiem leżał na deskach. Kamil Minda nie wykorzystał jednak swojej wielkiej okazji. Podopieczny Mirosława Oknińskiego przegrał pod koniec drugiej odsłony.

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis