MMA PLFAME MMAOFICJALNIE: Popek w FAME MMA!

OFICJALNIE: Popek w FAME MMA!

Foto: KSW

Wielki transfer do FAME MMA! Do polskiej organizacji walk freak fight dołączył Popek!

Paweł Mikołajuw (3-4) poinformował o swojej decyzji na Instagramie zamieszczając krótkie nagranie.

“Witam wszystkich i zacznę od podziękowań dla włodarzy KSW – Maćka i Martina za to, że mogłem być częścią wielkiego planu KSW, wielkiej legendy, ale mój czas w KSW dobiegł końca, więc podpisałem się z FAME MMA. Niedługo zobaczycie moją pierwszą walkę w FAME MMA, czyli zawodowy freak fighter powrócił. Comeback!”

View this post on Instagram

#mma #freakfight #idzienowe #welcome

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

“Popek Monster” to polski raper znany z takich formacji jak Firma czy Gang Albanii. W przeszłości miał zatargi z prawem, odsiedział wyrok 7 lat pozbawienia wolności. Później wydany list gończy zmusił go do emigracji. W Wielkiej Brytanii zainteresował się MMA. W 2008 roku stoczył trzy zawodowe, z których dwie wygrał a jedną przegrał. Po ostatnim z pojedynków rapera na trybunach doszło do zamieszek.

Nakaz aresztowania prokuratura uchyliła w 2016 roku, co pozwoliło muzykowi na powrót do Polski i występy w Federacji w KSW.

W debiutanckiej walce w okrągłej klatce KSW “Popek” uległ Mariuszowi Pudzianowskiemu w 80 sekund. Natępnie udało mu sie pokonać w zaledwie 45 sekund Roberta Burneikę.

Dwie kolejne walki “Popka” były już dłuższe, lecz niestety dla niego w obu musiał uznać wyższoć rywali. Z Mikołajuwem zwyciężali kolejno Tomasz “Strachu” Oświeciński oraz Erko Jun. Po ostatniej porażce raper poinformował o zakończeniu kariery w MMA.

Od kilku miesięcy “Popek” wznowił treningi i coraz głośniej mówiło się o jego powrocie. Jak się okazuje, będzie on teraz występował w nowej organizacji.

Czy “Popka” zobaczymy już na kolejnej gali FAME MMA, którą zaplanowano na 5 września? Z kim chcielibyście zobaczyć rapera w klatce tym razem?

Zobacz także:

FAME MMA 7 jednak we wrześniu

Gala FAME MMA 7 miała odbyć się pod koniec sierpnia. Ostatecznie wydarzenie nieco przesunięto.

Tańcula potwierdza występ na FAME MMA 7, cieszy się z wygranej Szeligi nad Pudzianem [WIDEO]

Niejednokrotnie w historii sportów walki można było zobaczyć niecodzienne formy treningu. Na jedną z takich zdecydował się ojciec młodego adepta boksu, będąc dla niego… żywą tarczą.

Pudzianowski wróci do klatki KSW

Mariusz Pudzianowski zapowiada powrót do klatki! Gwiazdor Federacji KSW ogłosił właśnie w mediach społecznościowych powrót do startów.