MMA PLArtur SzpilkaOficjalnie: Na KSW 71 w Toruniu zobaczymy powrót Różala i walkę Szpilka-Radczenko!

Oficjalnie: Na KSW 71 w Toruniu zobaczymy powrót Różala i walkę Szpilka-Radczenko!

To będzie naprawdę mocna gala! Przed momentem w studiu została przedstawiona pierwsza zapowiedź gali KSW 71, która osiemnastego czerwca odbędzie się w Toruniu. W walce wieczoru do kolejnej obrony pasa w kategorii lekkiej stanie Marian Ziółkowski (24-8-1) w starciu z mocno bijącym Sebastianem Rajewskim (12-6).

Szpilka

Właśnie w Toruniu dojdzie do powrotu po latach Marcina Różalskiego (7-4). Już niebawem poznamy przeciwnika popularnego ”Różala”.

Wysoko w karcie dojdzie również do wyczekiwanego debiutu Artura Szpilki. Pretendent do mistrzostwa świata w boksie będzie miał szansę na rewanż. Pięściarz z Wieliczki po raz drugi zmierzy się z Sergey’em Radczenko.

Do ich pierwszego starcia doszło na początku marca 2020 roku w Łomży. Pięściarz z Wieliczki miał duże problemy i lądował na deskach. Ostatecznie nasz reprezentant wygrał na punkty. Trzeba jednak podkreślić, że było sporo kontrowersji po tym werdykcie.

Zobacz także:

FAME MMA czy PRIME? Z kim Parke podpisał długi kontrakt? Manager zawodnika wyjaśnia!

Oficjalnie Norman Parke (29-7-1) wystąpi na najbliższej gali PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. Już niebawem poznamy przeciwnika ”Stormina”. Póki co jest komentarz ze strony FAME MMA, w której przecież Parke toczył ostatnie pojedynki. Pojawia się niezgodność, bowiem FAME informuje, że Parke został wypożyczony, a PRIME o podpisanym kontrakcie na parę walk. Specjalnie dla nas komentuje menedżer zawodnika Marcin Prymek (PG Promotion).

Kto wygra walkę Pudzian vs. Materla na KSW 70? Oto analiza!

Na KSW 70 w walce wieczoru zmierzą się Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla. Z tej okazji przygotowałem specjalną analizę starcia dwóch legend. Gala odbędzie się w sobotę, 28 maja, o godzinie 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis