MMA PLBoksOficjalnie: Mark Hunt wraca! To będzie duża walka!

Oficjalnie: Mark Hunt wraca! To będzie duża walka!

Foto: sherdog com

Legendarny Mark Hunt wraca do rywalizacji! ”Super Samoan” szesnastego grudnia zawalczy w boksie. 46-latek zmierzy się z rodakiemPaulem Gallenem.

Wojownik z Nowej Zelandii ostatnią walkę stoczył w grudniu 2018 roku. Hunt podczas UFC Fight Night 142 nie wyglądał dobrze.. Na przestrzeni trzech rund został zdominowany w starciu z Justinem Willisem. 46-latek z ostatnich pięciu walk, wygrał zaledwie jedną.

Mark Hunt wraca!

Już szesnastego grudnia w mieście Parramatta dojdzie do powrotu Marka Hunta. Będzie to starcie w formule bokserskiej z niepokonanym Paulem Gallenem (9-0-1, 5 KO), który jest popularnym rugbystą.

Dodać trzeba, że to nie będzie debiut Hunta w boksie. Nowozelandczyk swoje walki w tej formule stoczył w 1998 i 2000 roku (remis i przegrana na punkty).

Paul Gallen jest to był reprezentant drużyny stanu pochodzenia Nowej Południowej Walii. 39-latek przygodę z boksem rozpoczął w 2014 roku. Od tego czasu odnotował dziewięć zwycięstw, w tym pięć zakończył przed czasem. Gallen w poprzednim roku wrócił po dłuższej przerwie. Paul zdobył dwa ważne zwycięstwa przed własną publicznością.

W walce wieczoru w kategorii super półśredniej zobaczymy zestawienie niepokonanego Tima Tszyu (16-0, 12 KO) z Bowynem Morganem (21-1, 11 KO). 25-latek w tym roku udowodnił swój duży potencjał. Australijczyk przed czasem odprawił solidnego Jeffa Horna.

Zobacz także:

Jędrzejczyk wspiera strajk! Wy też?

Joanna Jędrzejczyk wspiera strajk. Była mistrzyni UFC ma przesłanie

Tomasz Sarara gotowy na dużą walkę! Chcielibyście to zobaczyć?

Tomasz Sarara w walce na gołe pięści? Tego nie możemy wykluczyć! Krakowianin jest otwarty na starcie z…