MMA PLMarcin NajmanOFICJALNIE: Marcin Najman ogłosił rywala na pożegnalną walkę

OFICJALNIE: Marcin Najman ogłosił rywala na pożegnalną walkę

Foto: FAME MMA

Marcin Najman ogłosił rywala w swojej pożegnalnej walce, którą stoczy w przyszłym roku. 13 lutego na gali MMA-VIP jego przeciwnikiem będzie Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień.

Do pojedynku dojdzie na gali, którą “El Testosteron” zorganizuje osobiście. Wkrótce mamy również poznać inne walki, które znajdą się w rozpisce. Wydarzenie ma być dostępne w systemie PPV.

“No to już oficjalnie. Pożegnalna gala już 13 lutego. Przedstawiam Wam swojego ostatniego rywala. Cała karta walk już niebawem. Walka oczywiście w formule MMA”

Marcin Najman podczas kariery bokserskiej wygrywał głównie z nisko notowanymi rywalami. W 2008 roku miał okazję walczyć o pas mistrza Polski z Andrzejem Wawrzykiem. Od wielu lat znany jest głównie z freak fightów, przede wszystkim w formule MMA. Mierzył się z Mariuszem Pudzianowskim, Przemysławem Saletą, “Hardkorowym Koksem” czy “Trybsonem”. Ostatnio “El Testosteron” występował w FAME MMA, gdzie wygrał z “Bonusem BGC” i “Lwem” Kaźmierczukiem a przegrał z “Bestią” Piechowiakiem. Jego ostatni wystę na FAME MMA 8 zakończył się dyskwalifikacją i wielkim skandalem, gdy w pojedynku bokserskim z “Don Kasjo” najpierw obalał i uderzał w parterze a następnie kopał.

Wrzesień ma również za sobą występ w FAME MMA i zwycięstwo z Piotrem “Bonusem BGC” Witczakiem. Znany z prowadzenia swojego kanału na YouTube “Taxi Złotówa” walczył też na gali FSC 3: Agoga Show we wrześniu tego roku, gdzie w pierwszej rundzie znokautował go Kamil Kałduński.

Oczywiście o tym czy lutowa walka będzie naprawdę pożegnalną nie możemy być do końca pewnym. Tym razem jednak Najman zorganizuje pożegnanie we własnym zakresie. Niedługo przekonamy się pewnie kto jeszcze wystąpi na jego gali.

Zobacz także:

Artur Szpilka zdecyduje się na MMA? W sieci zaskakujące zdjęcie!

”Szpila” już niebawem wróci na ring i może to być walka z niepokonanym Łukaszem Różańskim. Niewykluczone, że w 2021 roku doświadczony bokser zdecyduje się na debiut w MMA

Bruce Buffer wynajęty, by… ogłosić zerwanie z dziewczyną!

Anonser oktagonowy organizacji UFC, Bruce Buffer został zatrudniony przez jakiegoś mężczyznę, który w niecodzienny sposób zerwał ze swoją dziewczyną!