MMA PLHighleagueOFICJALNIE: Lil Masti w High League! Oto jak przywitała się z fanami [WIDEO]

OFICJALNIE: Lil Masti w High League! Oto jak przywitała się z fanami [WIDEO]

Można to już napisać oficjalnie! Lil Masti w nowej organizacji High League! Była mistrzyni FAME MMA wstępuje zatem w szeregi organizacji tworzonej przez Malika Montanę! Już niedługo jej debiut u nowego pracodawcy!

Lil Masti to była mistrzyni FAME MMA, która poróżniła się ze swarzędzką organizacją i w 2020 roku nie obroniła tytułu mistrzowskiego, do czego rzekomo była zobowiązana. Efektem konfliktu na linii Lil Masti-FAME MMA było rozstanie się z zawodniczką.

A ta teraz poszła do tworzącej się największej konkurencji dla FAME MMA!

OFICJALNIE: Lil Masti w High League! Oto jak przywitała się z fanami [WIDEO]

O angażu Lil Masti, organizacja High League oficjalnie poinformowała w swoich mediach społecznościowych. A tak zawodniczka przywitała się z fanami:

“Kontrakt podpisany” – Lil Masti znowu podbije oktagon 🤯 Tym razem zawalczy w federacji @highleague_official! Czym jeszcze zaskoczy nas @donmalikmontana?

ℹ Lil Masti pas mistrzowski FAME MMA dywizji kobiet zdobyła w czerwcu 2019 roku, kiedy to pokonała po ciosach Martę Linkiewicz. Od tamtej pory jednak w klatce FAME MMA się nie pojawiła, a organizacja odebrała jej tytuł mistrzowski.”

Zobacz także:

“Siku, kupa, rozgrzewka” – czyli Jan Błachowicz jakiego nie znacie w rozmowie z Superbet

Jan Błachowicz po zwycięstwie z Israelem Adesanyą udzielił dziesiątki wywiadów, ale tylko jeden na specjalnych zasadach. Na każde pytanie nasz mistrz mógł odpowiedzieć w zaledwie 7 sekund. Przez to odpowiedzi mocno zaskakiwały prowadzącą.

Norman Parke o poprzednich walkach Don Kasjo: On powinien ich nokautować!

Norman Parke podgrzewa atmosferę przed walką z Don Kasjo. W wywiadzie dla programu KOLOSEUM ocenił poziom walk jakie Kasjusz toczył w Fame MMA. Stormin odniósł się też do przeszłości bokserskiej Życińskiego. Możecie być zaskoczeni!

Elite Fighters: Znamy pierwsze zestawienie! Swoją walkę stoczy uczestnik “Ekipy z Warszawy”!

Elite Fighters odkrywa karty! Nowa na polskim rynku organizacja przedstawiła kibicom pierwsze zestawienie. Jesteście zainteresowani tym pojedynkiem?