MMA PLFAME MMAOficjalnie Jacek Murański kontra Pasut co-main eventem gali FAME MMA 16 w Gliwicach!

Oficjalnie Jacek Murański kontra Pasut co-main eventem gali FAME MMA 16 w Gliwicach!

Oficjalnie Jacek Murański swój trzeci pojedynek stoczy już piątego listopada w co-main evencie FAME MMA 16 w Gliwicach. ”Muran” zmierzy się z Robertem Pasutem. Przypomnijmy, że youtuber jeszcze nie tak dawno był przymierzany do Daniela Majewskiego.

Murański

Pasut swój debiut odnotował pod koniec marca na 13 edycji. Robert w Gliwicach szybko i dość łatwo zastopował w pierwszej rundzie Jakuba ”Japczana” Piotrowskiego. Dość duże kontrowersje pojawiły się po powtórkach. Wyglądało, to tak jakby ”Japczan” chciał wykorzystać kontuzje rywala (było ciągnięcie za ucho).

Oficjalnie!

Piątego listopada dojdzie do walki Jacka Murańskiego z Robertem Pasutem. Będzie, to co-main event gali FAME MMA 16 w Gliwicach.

”Muran” podczas FAME MMA 15 stoczył swój drugi pojedynek w rzymskiej klatce. Był to wyczekiwany rewanż z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów po pełnych 5-rundach. Murański ponownie pokazał, że ma charakter i twardą szczękę, ale jego ciosy na Tańculi nie robiły większego wrażenia.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Szok! Datsik potrzebował 13 sekund na znokautowanie Alexandra Emelianenko! [WIDEO] Co wy na to?

Vyacheslav Datsik mimo 45 wiosen obecnie jest w kapitalnej formie. ”Tarzan” zaszokował publiczność, bowiem potrzebował zaledwie 13 sekund na znokautowanie uznanego Alexandra Emelianenki. Walka odbyła się na zasadach bokserskich.

Wiemy kiedy podwójny mistrz KSW Roberto Soldic zadebiutuje w One Championship! Kto będzie rywalem?

Wszystko wskazuje na to, że wiemy już kiedy Roberto Soldic zadebiutuje w klatce azjatyckiej organizacji One Championship. Wpis, który Chorwat zamieścił w mediach społeczościowych nie pozostawia złudzeń.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis