MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipOFICJALNIE: “Irański Hulk” zawalczy na gołe pięści!

OFICJALNIE: “Irański Hulk” zawalczy na gołe pięści!

Foto: sajadgharibiofficial

“Irański Hulk” zawalczy na gołe pięści! Sajjad Gharibi znany właśnie pod tym przydomkiem w przyszłym roku zadebiutuje w tej formule.  Potwierdzono jego udział w jednej z przyszłorocznych gal organizacji Bareknuckle Fighting Championship.

Irańczyk waży około 175 kg co spowoduje, że jego pojedynek zapewne wzbudzi spore zainteresowanie.

Informację potwierdzono podczas transmisji gali Bare Knuckle FC 9. Gharibi ma zadebiutować w 2020 roku na gali tytułowanej USA vs. Iran: World War 3.

Od pewnego czasu pojawiał się temat debiutu “Irańskiego Hulka” w formule MMA. Już pod koniec zeszłego roku Gharibi zamieścił w sieci post zapowiadający rychły pojedynek.

Pojawiały się nawet spekulacje dotyczące walki Irańczyka z Martynem Fordem w okrągłej klatce KSW. Walczyć z Gharibim swego czasu chciał też Romario dos Santos Alves, czyli… “Brazylijski Hulk”. Sprawa jednak nigdy nie nabrała realnych kształtów i zakończyła się na medialnym szumie.

“Irański Hulk” ma jednak spróbować swoich sil nie w MMA, a na gołe pięści. Na razie nie wiadomo kto będzie jego rywalem. Zgodnie z przyjętą przez organizatorów konwencją będzie to jednak z pewnością zawodnik z USA.