MMA PLFAME MMAOficjalnie Ferrari-Polak III na FAME MMA 13! Starcie odbędzie się na szalonych zasadach!

Oficjalnie Ferrari-Polak III na FAME MMA 13! Starcie odbędzie się na szalonych zasadach!

Stało się to, na co wielu kibiców czekało! Amadeusz „Ferrari” Roślik po raz trzeci wejdzie do klatki organizacji FAME MMA z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Zawodnicy zmierzą się na zasadach „No Time Limit”!

Polak Ferrari

Amadeusz „Ferrari” Roślik posiada już bogatą historię w klatce FAME. Zawodnik przygotowujący się do swoich walk pod okiem Mirosława Oknińskiego, stoczył siedem walk w największej freakowej organizacji w Europie.

Przygoda „Ferrariego” zaczęła się na gali FAME MMA 2, gdzie szybko znokautował Sylwestra Tkocza. Następnie przyszła czarna seria czterech porażek z rzędu. Przegrane z Malczyńskim, Wiewiórką oraz dwukrotnie Polakiem postawiły karierę 25-latka pod dużym znakiem zapytania.

Po najcięższym okresie w swojej karierze, „Ferrari” odbudował się w 2021 roku wygrywając pojedynki z „Haribo” oraz Filipkiem. Teraz czeka na niego prawdopodobnie walka, która niesie ze sobą największy ładunek emocjonalny ze wszystkich do tej pory.

Ferrari vs. Polak III

To się dzieje naprawdę! Kilka godzin temu organizacja FAME poinformowała na swoim Instagramie, że na gali FAME MMA 13 dojdzie do trylogii „Polaka” z „Ferrarim”. Zawodnicy zmierzą się w formule „No Time Limit” – jedna runda, do upadłego!


Adrian Polański wróci do klatki po porażce z rąk Maksymiliana Wiewiórki na FAME MMA 12. Przegrana z „Wiewiórem” pozbawiła „Polaka pasa w kategorii pośredniej, a także zakończyła jego passę czterech zwycięstw z rzędu.

Pierwsza walka walka zakończyła się decyzją. Druga pamiętną dyskwalifikacją. Jak zakończy się ich trzecie starcie?

Zobacz także:

Denis Załęcki ma pomysł na szalone starcie 2 vs 2! ”Bad Boy” byłby w drużynie z ”Tysonem”!

Denis Załęcki ma szalony pomysł. Byłoby to starcie dwóch na dwóch. ”Bad Boy” wraz z Krystianem ”Tysonem” Kuźmą zmierzyłby się z Vasylem Halychem i Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Adam Soroko: Moim marzeniem jest walka z Popkiem! [WIDEO]

Adam Soroko już dziewiętnastego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Będzie to starcie na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Przeciwnikiem byłego karateki będzie Damian Zduńczyk. ”Stifler” po raz drugi postanowił przyjąć wyzwanie i chce sprawić niespodziankę.

Załęcki mocno odpowiada Vasylowi i GROMDZIE: Bawcie się dobrze, ale już bez mojego udziału!

Denis Załęcki za pomocą instagrama postanowił mocno odpowiedzieć organizacji GROMDA. To nie koniec, bo ”Bad Boy” skomentował też ostatnie słowa Vasyla Halycha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis