MMA PLDenis ZałęckiOficjalnie: Denis Załęcki zaczyna treningi u Mirosława Oknińskiego! Trener już zaczepia ”Szpilę”!

Oficjalnie: Denis Załęcki zaczyna treningi u Mirosława Oknińskiego! Trener już zaczepia ”Szpilę”!

Denis Załęcki jeszcze nie tak dawno w mediach społecznościowych zdradził, że niebawem fani poznają jego trenera, który jest szanowany i znany w środowisku MMA. Teraz wiemy, że ”Bad Boy” do najbliższego starcia będzie trenował pod okiem… Mirosława Oknińskiego! Trener od paru dni zaczepia popularnego ”Szpilę” na facebooku.

Zalęcki

Do debiutu ”Bad Boya” w mieszanych sztukach walki doszło na High League 3 Extra. Było to wyczekiwane starcie z Mateuszem Kubiszynem.

Mało kto by się spodziewał, że aż tak duża część tego pojedynku będzie rozgrywana w parterze. W pierwszej odsłonie mieliśmy wymiany w stójce z obu stron. Załęcki był w klinczu i próbował rzucić przeciwnikiem. Po kolejnej próbie – udało się i już do końca kontrolował rywala z góry.

W drugiej odsłonie Kubiszyn po niskim kopnięciu wychaczył przeciwnika i to on był z góry. Załęcki miał świadomość, że jest to kluczowa runda i musi ją wygrać. ”Bad Boy” szukał obalenia, ale ostatecznie sam znalazł się na plecach. Sędzia Szymon Bońkowski wznowił walkę w stójce. Denis próbował jeszcze przycisnąć, ale brakowało paliwa, a dodatkowo Kubiszyn umiejętnie nie zamierzał ryzykować.

Okniński trenerem Denisa Załęckiego!

Fani mogą być zaskoczeni! Trener Mirosław Okniński będzie przygotowywał Denisa Załęckiego do najbliższej walki, która odbędzie się siedemnastego września w Gliwicach. ”Bad Boy” podczas High League 4 w Gliwicach zmierzy się z Arturem Szpilką.

Oficjalnie Denis Załęcki odbył już pierwszy trening pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego i do walki z Arturem Szpilką będzie trenował w ASWW. W środę wlatuje wywiad z trenerem, gdzie otrzymacie więcej informacji

Warto zaznaczyć, że Mirosław Okniński już od paru dobrych dni zaczepia ”Szpilę”. W jaki sposób? Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Denis Załęcki komentuje walkę ze Szpilką: Nigdy więcej nie zostawię werdyktu w rękach sędziów! Widzieliście?

Denis Załęcki już siedemnastego września w Gliwicach stanie przed wielkim wyzwaniem. Podczas High League 4 dojdzie do jego starcia z Arturem Szpilką. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA. ”Bad Boy” już w mediach społecznościowych skomentował nadchodzące starcie.

Na FAME MMA 15 zobaczymy walkę o pas, którego jeszcze nie było! O co może chodzić?

Na FAME MMA 15, odbędzie się walka o pas, którego jeszcze nie było! – poinformowała organizacja w mediach społecznościowych. O co może chodzić? Internauci mają już pierwsze podejrzenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis