MMA PLArtur SzpilkaOFICJALNIE: Będzie walka Artur Szpilka vs Łukasz Różański! Pierwszy staredown za nami [WIDEO]

OFICJALNIE: Będzie walka Artur Szpilka vs Łukasz Różański! Pierwszy staredown za nami [WIDEO]

To już oficjalna wiadomość! Będzie walka Artur Szpilka vs Łukasz Różański! Obaj pięściarze podpisali kontrakt na długo wyczekiwane starcie w wadze bridgerweight.

Artur Szpilka vs Łukasz Różański

Za “Szpilą” i Różańskim jest już nawet pierwszy staredown, w którym ten pierwszy próbował przeciwnika wystraszyć.

OFICJALNIE: Będzie walka Artur Szpilka vs Łukasz Różański! Pierwszy staredown za nami [WIDEO]

Pojedynek Szpilka vs Różański odbędzie się 8 maja w Rzeszowie. Będzie to eliminator do walki o pas mistrzowski WBC wagi bridgerweight. Transmisja wydarzenia w systemie PPV.

Za nami już pierwszy staredown między pięściarzami, w którym… Artur Szpilka próbował Łukasza Różańskiego wystraszyć. Ten jednak ani drgnął przy prowokacji “Szpili”:

Łukasz Różański swoje najważniejsze zwycięstwo w karierze odnotował w lipcu 2019 roku. Wtedy przed czasem odprawił faworyzowanego Izu Ugonoha. Wydawało się, że po tej walce Różański szybko rozkręci swoją zawodową karierę, ale do tego potrzebne będzie zwycięstwo nad Szpilką

“Szpila” natomiast ostatni pojedynek stoczył w marcu 2020 roku. Nie był to dobry występ. 31-latek leżał na deskach i musiał przetrwać kryzysy w starciu z niebezpiecznym Sergiejem Radczenko. Po dziesięciu rundach sędziowie wskazali niejednogłośnie na stronę Artura. Trzeba dodać, że ta decyzja była mocno dyskusyjna.

Komu będziecie kibicować w tym pojedynku – “Szpili” czy Różańskiemu?

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis