MMA PLPrime Show MMAOficjalnie! Adam Soroko zawodnikiem Prime Show MMA!

Oficjalnie! Adam Soroko zawodnikiem Prime Show MMA!

To już pewne! Adam Soroko zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Będzie to miało miejsce na Prime Show MMA. Naprawdę robi się ciekawie – nowa freakowa organizacja będzie chciała mocno zaskoczyć kolejnymi postaciami i zestawieniami.

Soroko

Rywala Adama poznamy podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która startuje od godziny 18 [TUTAJ]

W walce wieczoru jest do wyjaśnienia duży konflikt. ”Lord Kruszwil” wraca do klatki, aby zmierzyć się z ”Kamerzystą”. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie ze względu na ostatnią sytuację w życiu Łukasza W.

Adam Soroko wraca do rywalizacji!

Adam Soroko szybko wróci do rywalizacji. Następny start odnotuje na gali Prime Show MMA.

🌪SOROKO🌪💥MAKE DYMY GREAT AGAIN💥 Przeciwnika SOROKO poznacie o 17:00 💣🆘 Na konferencji czeka Was OGROMNY news z informacją, kto będzie Włodarzem PRIME MMA. 🆘 Gwarantujemy- będzie dym 😈

Soroko wystąpił w turnieju na trzeciej edycji The War. Jego wywiady po walce wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. W pewnym momencie można śmiało powiedzieć, że ”Soroko” stał się gwiazdą internetu. Adam pokazał w turnieju charakter i serce do walki.

Zobacz także:

To nie koniec! Artur Szpilka zrobił następny tatuaż! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o nowym tatuażu, który postanowił zrobić. Czołowy ciężki w naszym kraju zrobił tatuaż na głowie.

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja! Co wy na to?

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis