MMA PLACAOFICJALNIE: ACA 101 w Warszawie już w 15 listopada

OFICJALNIE: ACA 101 w Warszawie już w 15 listopada

Foto: ACA MMA
Foto: ACA MMA

Organizacja ACA powraca do stolicy. Po bardzo widowiskowej gali, która w lutym odbyła się na Torwarze, klatka ACA po raz pierwszy stanie w hali EXPO XXI. Na karcie walk czołówka polskiego MMA m.in. Daniel Omielańczuk, Aslambek Saidov oraz Piotr Strus. Gala ACA 101 będzie trzecim wydarzeniem organizacji w Polsce w tym roku.

W karcie walk nie zabraknie topowych, polskich zawodników od lat związanych z organizacją. Daniel Omielańczuk (22-9-1) skrzyżuje rękawice z osiem lat młodszym Denisem Smoldarevem (13-5). Estończyk nie ma szczęścia do polskich „ciężkich”, bo w przeszłości przegrywał pojedynki z Michałem Andryszakiem i Marcinem Tyburą. Zwycięstwo Omielańczuka, który nie przegrał w tym roku żadnej walki, przypieczętowałoby mocną pozycję zawodnika w organizacji i zbliżyło Polaka do walki o pas mistrzowski ACA w wadze ciężkiej.

Swoją pozycję w rankingach ACA umacnia też olsztyński zawodnik, Aslambek Saidov (23-5), który nie przegrał żadnej walki od 2017 roku. W listopadzie rywalem Saidova będzie Brazylijczyk, Elias Silvério (16-4-1). Swojego przeciwnika poznał też warszawski zawodnik, Piotr Strus (14-5-2). Vitaliy Nemchinov (10-1) ma na swoim koncie aż dziesięć zwycięstw z rzędu. Rosjanin pierwszą porażkę do swojego rekordu dopisał dopiero podczas czerwcowej gali w Łodzi, ulegając niepokonanemu dotychczas Brazylijczykowi, Rodolfo Vieira.

🎟 Tylko do 10 października pula promocyjnych biletów w przedsprzedaży i aż 15% off

💥 Najmocniejsza gala MMA tej jesieni w Warszawie już 15 listopada!

[informacja prasowa]