MMA PLCiekawostkiOfiara postrzelenia przez Caina Velasqueza zabiera głos: On nie ma szacunku do ludzkiego życia, mogły ucierpieć dzieci

Ofiara postrzelenia przez Caina Velasqueza zabiera głos: On nie ma szacunku do ludzkiego życia, mogły ucierpieć dzieci

Ofiara postrzelenia przez byłego mistrza wagi ciężkiej UFC Caina Velasqueza po raz pierwszy publicznie zabiera głos w sprawie głośnego zatrzymania byłego zawodnika MMA.

Ofiara postrzelenia przez Caina Velasqueza zabiera głos

Przypominamy, że Cain Velasquez przebywa obecnie w areszcie, gdzie jest postawiony mu m.in. zarzut usiłowania zabójstwa.

Celem Velasqueza był Harry Goularte, który miał wielokrotnie molestować seksualnie jego córkę. Velasquez próbował dokonać samosądu i strzelał do samochodu, w którym znajdował się domniemany pedofil, ale zamiast Goularte, kule wystrzelone przez Amerykanina trafiły kierowcę samochodu, w którym Goularte się znajdował – Paula Bendera.

Ofiara postrzelenia przez Caina Velasqueza zabiera głos

I właśnie kierowca – Paul Bender przestawił swoje zeznania w tej sprawie. Oto, co powiedział przed Sądem kierowca samochodu, do którego strzelał Cain Velasquez:

“Cain Velasquez śledził nas, potem zaczął do nas strzelać. Uciekaliśmy, a on gonił nas z prędkością ponad stu mil na godzinę. Kiedy zatrzymaliśmy się w pobliżu szkoły, Cain Velasquez ponownie do nas strzelał. Trafił mnie w tętnicę ramienną i uszkodził nerw w ręce. Od tamtej pory nie mam czucia w trzech palcach w ręce i nie mogę pracować, bo mam wstrzymane prawo jazdy. Bez możliwości pełnego używania ręki nie mogę prowadzić auta, a nie wiadomo czy ten uszczerbek na zdrowiu jest trwały.

Cain Velasquez nie ma szacunku do ludzkiego życia. Mógł zabić ludzi obok, mogły ucierpieć niewinne dzieci. Nie dba on o obowiązujące prawo i nie ma szacunku do wymiarów sprawiedliwości w tym kraju. Myślę, że jeśli zostanie zwolniony, to będzie chciał dokończyć to, co już zaczął. Boję się o życie swoje i życie mojej rodziny.

Żadna kwota kaucji ani minitor GPS nie powstrzyma Caina Velasqueza. Z uwagi na moją rodzinę i ochronę społeczności przed Cainem Velasquezem proszę o odrzucenie jego prośby o zwolnienie za kaucją.”

Zobacz także:

Piotr Szeliga w loży szyderców! ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik: Jazda!

Piotr Szeliga tuż po walce pojawił się w loży szyderców. Popularny ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik na bokserze. Podopieczny Mateusza Kubiszyna w sobotę stoczył swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA.

Mateusz Murański ostro o Popku: Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę!

Mateusz Murański po pierwszym zwycięstwie w organizacji FAME MMA wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników. ”Muran” zdradził, że chciałby stoczyć pojedynek z Popkiem Monsterem (4-5), lub Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem (3-0). W ostatnim czasie padały mocne słowa i trzeba przyznać, że mamy tutaj duży konflikt z Popkiem.

Norman Parke zaczepiany przez Tyburskiego? ”Stormin”: Wyglądał jak kobieta!

Norman Parke (29-7-1) w rozmowie z ”Koloseum” zdradził, że tuż po walce był zaczepiany przez Pawła Tyburskiego. ”Stormin” zapewnia, że ”Tybori” chce się wybić na jego nazwisku. Były zawodnik UFC proponuje spotkanie na sali treningowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis