MMA PLBonus BGCOdmieniony Bonus BGC w FEN? Jest propozycja walki! Krystian Pudzianowski wśród opcji [WIDEO]

Odmieniony Bonus BGC w FEN? Jest propozycja walki! Krystian Pudzianowski wśród opcji [WIDEO]

Czy odmieniony Bonus BGC ostatecznie wyląduje w organizacji FEN? To byłoby ogromne medialne wzmocnienie dla Fight Exclusive Night! Piotr Witczak, czyli popularny Bonus BGC w rozmowie z MMA.PL zdradził kilka szczegółów na temat swojej przyszłości.

Ostatnią walką Bonusa BGC była przegrana konfrontacja z Marcinem Najmanem na FAME MMA 5 w marcu 2019 roku. Później pochodzący z Wrześni celebryta miał wystąpić na gali Celtic Gladiator 14, ale imprezę odwołano z powodu wybuchu pandemii.

Od prawie dwóch lat zatem, Bonus BGC jest nieaktywny w sportowej rywalizacji. Czy będzie miał szansę odrodzenia się w organizacji FEN?

Odmieniony Bonus BGC w FEN? Jest propozycja walki! Krystian Pudzianowski wśród opcji [WIDEO]

Sam w rozmowie z Michałem Cichym zdradził, że będzie obecny na gali FEN 32 w Warszawie, gdzie będzie rozmawiał o potencjalnym kontrakcie z organizacją Fight Exclusive Night.

Bonus BGC zdradził także, że jego potencjalnym rywalem może być… Krystian Pudzianowski!

“Jadę na galę FEN 32 do Warszawy. Jadę rozmawiać z Pawłem Jóźwiakiem o kontrakcie. Mówię to otwarcie i mówię jak jest. Dużo federacji o mnie walczy, ale nie będę zdradzał jakiś szczegółów. Będzie dobra oferta to sprawdzimy, porozmawiamy, pogadamy z trenerem Konikiem z Cichy Boxing Team, przeanalizujemy przeciwnika, czy to będzie Krystian Pudzianowski czy ktoś inny. Po prostu się napierdalamy i tyle.”

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu:

Najbliższy występ Bonusa BGC odbędzie się już 20 marca na gali Punchdown 3 w Poznaniu. W walce na liście/listwy/lepy zmierzy się on z Warszawskim Dresikiem.

Zobacz także:

Awantura na ważeniu przed galą FEN 32! Kto przesadził?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą FEN 32. Zawrzało między uczestnikami walki wieczoru dzisiejszego wydarzenia.

Typowanie redakcyjne #234: FEN 32: Rębecki vs. Barrios

Zapraszamy na dwieście trzydziestą czwartą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie przeanalizowaliśmy kilka pojedynków w formule MMA z gali FEN 32, która odbędzie się w już w sobotę.