MMA PLBoksOd dziś DAZN w Polsce. Wielki boks za niewielkie pieniądze!

Od dziś DAZN w Polsce. Wielki boks za niewielkie pieniądze!

Foto: DAZN

Z dniem 1 grudnia sportowa platforma streamingowa DAZN wchodzi do Polski! Na razie oferta jest przeznaczona przede wszystkim dla fanów boksu i to w niezwykle atrakcyjnej cenie.

DAZN na początku grudnia stał się dostępny niemalże na całym świecie. Z serwisu można korzystać w ponad 200 krajach z całego globu.

Miesięczny dostęp do usługi w Polsce kosztuje 7,99 zł. Podobnie jak w przypadku innych platform streamingowych jak np. Netflix możemy też w każdej chwili anulować subskrypcję i kolejne opłaty nie będą pobierane.

Korzystać z serwisu można pod adresem DAZN.com. Możliwe to będzie na komputerach, urządzeniach mobilnych (z systemami Android i iOS), wybranych Smart TV a także konsolach Playstation i Xbox. Jednocześnie można oglądać na dwóch urządzeniach.

Link do serwisu DAZN

Aktualna oferta dla użytkowników z Polski jest skierowana dla miłośników boksu. Wykupując dostęp w grudniu będzie mogli obejrzeć galę z mistrzowską walką Anthony’ego Joshuy z Kubratem Pulevem. 12 grudnia podczas tego wydarzenia o pas mistrzowski zawalczy również Krzysztof Głowacki a ważny pojedynek stoczy też Mariusz Wach.

18 grudnia do obejrzenia w DAZN będzie też kolejna walka mistrzowska polskiego pięściarza. Kamil Szeremeta podejmie samego Giennadija Gołowkina. Dzień później zobaczymy zaś kolejne starcie kolejnej “żywej legendy” – Saul “Canelo” Alvarez zmierzy się z niepokonanym Callumem Smithem.

Oprócz walk na żywo dostępne są też pojedynki archiwalne, dokumenty czy inne materiały dodatkowe.

Jak mówi jednak cytowany przez Przemysława Garczarczyka szef DAZN, w przyszłości możemy spodziewać się rozszerzenia oferty. Fani innych sportów powinni więc być zadowoleni.

“Szef DAZN: “Przekaż wszystkim związkom sportowym, ligom działającym w Polsce, że chętnie usiądziemy do rozmów. Mamy zaplecze finansowe, jesteśmy gotowi do szybkich i rzeczowych dyskusji na temat pokazywania u nas, na DAZN wszystkiego, czego oczekują od nas polscy kibice”

Czy DAZN przejmie prawa do UFC w Polsce?

Wejście DAZN na polski rynek niemalże zbiega się z wyborem nowego nadawcy UFC na terenie naszego kraju. Polsat w ramach trzyletniej umowy pokazywał gale największej organizacji MMA na świecie od początku 2018 roku. Umowa ta wygasa z końcem bieżącego roku. Czy Polsat będzie dalej pokazywał UFC? Jak na razie nie ma oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Konkurentem może okazać się właśnie DAZN. Na platformie widzowie mogą oglądać już gale UFC w takich krajach jak Austria, Niemcy, Włochy, Hiszpania czy Japonia. Czy do tego grona wkrótce dołączy Polska. O tym przekonamy się pewnie już wkrótce.

Zobacz także:

Ile zarobił Mike Tyson, Roy Jones Junior i youtuber na gali bokserskiej w Los Angeles? Są liczby!

Zastanawialiście się ile zarobił Mike Tyson oraz jego rywal Roy Jones Junior na swojej walce pokazowej na minionej gali bokserskiej w Los Angeles?

Szpilka podejmie wyzwanie! Da radę?

Artur Szpilka był pod wrażeniem wyczynu Materli. Wojownik z Wieliczki podejmuje wyzwanie i zamierza to powtórzyć