MMA PLBoksOchroniarz i trener dzieci Ramazana Kadyrowa świetnie radzi sobie w boksie! [WIDEO]

Ochroniarz i trener dzieci Ramazana Kadyrowa świetnie radzi sobie w boksie! [WIDEO]

Foto: instagram Abdul-Kerim Edilow
Foto: instagram Abdul-Kerim Edilow

Abdul-Kerim Edilow (3-0, 3 KO) ciekawy zawodnik kategorii półciężkiej w MMA postanowił spróbować swoich sił w boksie. 28-latek świetnie sobie radzi, bo już w pierwszej rundzie odprawił doświadczonego Denis Bachtowa (39-17, 26 KO).  

Wojownik z Groznego w 2017 roku miał szansę zadebiutować w największej organizacji na świecie. “The Chechnyan Lion” w Rotterdamie znokautował Bojana Mihajlovicia i po tej walce już nie zobaczyliśmy żadnego startu w UFC. W ostatnim czasie mówiło się również o tym, że Edilow będzie kontynuował karierę MMA w organizacji ACA.

Abdul-Kerim Edilow ciekawie zapowiada się w boksie!

Abdul-Kerim Edilow w czwartek w Groznym stoczył swój trzeci zawodowy pojedynek w boksie. Przed własną publicznością bez problemów już w pierwszej rundzie zdemolował doświadczonego Denisa Bachtowa (39-17, 26 KO).

Abdul znany jest jako ochroniarz i trener dzieci Kadyrowa. Ramaza Kadyrow to Szef Republiki Czeczeńskiej.

Dla Edilowa było to ważne zwycięstwo. Przechodząc do jego ostatniego przeciwnika – Rosjanin na koncie ma walki z takimi zawodnikami jak Anthony Joshua czy Manuel Charr. Bachtow walczył również w Polsce. W 2012 roku w Bydgoszczy przegrał na punkty z Andrzejem Wawrzykiem. Dla reprezentanta Polski nie był to łatwy pojedynek – dlaczego? Zobaczcie w wideo poniżej.

Zobacz także:

Poznajcie datę następnej gali FAME MMA! Będziecie oglądać?

Już parę nazwisk znamy. Sami zobaczcie

”Lew” chciał oszukać Najmana! Jak oceniacie te zachowanie?

Dariusz Kazimierczuk miał podać rękę, a zamiast tego wszedł w nogi. Zobaczcie jak to wyglądało