MMA PLtypowanieObstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na UFC FN 102 i UFC 206

Obstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na UFC FN 102 i UFC 206

Nasz partner UNIBET przygotował szczegółowe kursy na dwie najbliższe gale UFC, które odbędą się już w dziś i jutro. Poniżej przedstawiamy kilka kombinacji, na które naszym zdaniem warto postawić.

Nasze poprzednie kupony przyniosły nam aż 1300zł na plusie – LINK, jak będzie tym razem? Przekonamy się w ciągu kilkudziesięciu najbliższych godzin.


Pierwszy kupon to ciekawa kombinacja bez typowania zwycięzcy. Walka Kennedy vs Gastelum naszym zdaniem to jednogłośna decyzja. Niewiadomą jest oczywiście forma Kennedy`ego, ale to on jest faworytem tej walki, jednakże Gastelum nie przegrał nigdy przez skończenie. Druga pozycja to koniec walki poniżej 1,5 rundy w pojedynku Krylov vs Cirkunov. Krylov nigdy nie dotrwał w swoich walkach do decyzji, a Circunov tylko raz w całej karierze.

screenshot_2

Drugi kupon to już typowe wybieranie zwycięzcy w danym pojedynku. To najbardziej ryzykowny kupon w tym tygodniu, obaj zawodnicy są “underdogami” w swoich walkach. Kelvin Gastelum prezentuje nierówną formę, jednak w ostatnim starciu z Johnym Hendricksem pokazał się z naprawdę niezłej strony. Za 25-latkiem przemawia również wiek i regularność walk – Kennedy’ego nie widzieliśmy w klatce już ponad 2 lata. Cub Swanson wydaje się mieć najlepsze lata kariery za sobą, jednak kurs na zwycięstwo z niedoświadczonym jeszcze Koreańczykiem wydaje nam się na tyle atrakcyjny, by zaryzykować i umieścić go obok Gasteluma.

screenshot_3

Ostatni nasz dzisiejszy kupon to potrójny kupon zwycięzców. Derrick Lewis nie powinien mieć większych problemów z szybkim odprawieniem Shamila Abdurakhimowa. Max Holloway jest niesamowitym talentem i w każdej walce pokazuje progres, nie inaczej powinno być w pojedynku z Anthonym Pettisem, który miał wiele problemów w ostatnich miesiącach z regularnym wygrywaniem. Corey Anderson również nie bez powodu jest sporym faworytem, zestawienie z Seanem O’Connellem to dla niego ewidentny krok w tył, więc jego zwycięstwo jest wielce prawdopodobne.

screenshot_4

A jak Wy obstawiacie? Pochwalcie się swoimi kuponami w komentarzu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis