MMA PLNajnowszeAnalizyObstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC Fight Night 105 + Bellator 172

Obstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC Fight Night 105 + Bellator 172

 

Czas na kolejną część naszej serii, w której prezentujemy proponowane przez nas kupony bukmacherskie oparte na kursach ze strony UNIBET! Na każdej z siedmiu ostatnich gal wychodziliśmy przynajmniej na minimalnym plusie, czy uda się utrzymać tę doskonałą tendencję? O tym przekonamy się już niedługo, zapraszamy do lektury!


W tym tygodniu ponownie przygotowaliśmy dla Was 2 kupony. Pierwszy składa się z dwóch wydarzeń, skupiliśmy się tutaj na zawodnikach, a nie sposobie zakończenia pojedynku. W walce wieczoru faworyzujemy Derricka Lewisa, który jest minimalnym faworytem u bukmacherów. Browne jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i mierzył się w swojej karierze z czołowymi nazwiskami tej kategorii, ale jego forma jest bardzo słaba i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek się zmieniło (pogłoski o zmianie klubu okazały się nieprawdziwe). Lewis ma na koncie kilka kolejnych zwycięstw i choć ostatnio nie zaprezentował się najlepiej, powinien dopisać do rekordu kolejne zwycięstwo. W drugim wydarzeniu umieściliśmy debiutującego w organizacji Gavina Tuckera. Sam Sicilia miewa przebłyski, ale ogólnie jest to słaby zawodnik, który w niedalekiej przyszłości powinien pożegnać się z UFC. Tucker to brązowy pas BJJ, który na swoim koncie ma również kilka ładnych skończeń w stójce. Ponadto przemawiać będzie za nim atut własnej publiczności, dlatego też znalazł się na poniższym kuponie.

 

Nasz drugi kupon jest nieco bardziej rozbudowany i składa się z 3 wydarzeń. Po raz pierwszy w historii tej serii pod uwagę wzięliśmy organizację Bellator. Matt Mitrione jest naszym faworytem w starciu z Fedorem Emelianenką i choć z ciężkim sercem, umieściliśmy go na kuponie. Niestety, w walce z Fabio Maldonado zaprezentował się słabiutko i gdyby nie sędziowie, jego ostatnia potyczka zakończyłaby się porażką. Po odejściu z UFC Mitrione zaliczył 2 kolejne zwycięstwa przed czasem i nadal prezentuje swój równy poziom, który według nas wystarczy do pokonania legendarnego Rosjanina. W walce Cezara Ferreiry z Eliasem Theodorou stawiamy na rozstrzygnięcie przez decyzję sędziów. Obaj mają kilka skończeń na swoim koncie, ale ich style powinny się na tyle zrównoważyć, by żaden z nich nie był w stanie zakończyć walki przed czasem. Na koniec dorzuciliśmy dużego faworyta, jakim jest Santiago Ponzinibbio. Znacznie młodszy i efektywnie walczący Argentyńczyk powinien mieć znaczną przewagę w swojej ulubionej płaszczyźnie walki więc i on znalazł się na naszym drugim kuponie.

A jak prezentują się Wasze kupony na ten weekend? Podzielcie się nimi poniżej!

 

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis