MMA PLNajnowszeTyper BetclicTypowanieObstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC 207

Obstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC 207

Po dwutygodniowej przerwie wraca UFC oraz wracają kupony przygotowane dla Was na podstawie kursów od naszego partnera, czyli firmy UNIBET. Grając z nami w trzech poprzednich edycjach mieliście możliwość wygrania około 1600 złotych! Na dziś przygotowaliśmy trzy ciekawe zestawienia. Jak pójdzie nam tym razem?

 


 

Nasz pierwszy kupon składa się z dwóch wydarzeń. Jeśli chodzi o walkę wieczoru, stawiamy na obecną mistrzynię, która jest dosyć pokaźnym “underdogiem”.  Ronda Rousey jest w stanie wrócić do swojego starego, dobrego stylu szybkiego przewracania i kończenia rywalek na macie oktagonu, ale trzeba pamiętać, że Amerykanka ma za sobą długą przerwę i problemy ze zniesieniem swojej pierwszej w karierze porażki. Nunes jest niedocenianą zawodniczką, prezentuje się naprawdę dobrze i technicznie i fizycznie, co może być zgubne dla “Rowdy”. Obok Nunes postawiliśmy na Neila Magny’ego. Były mistrz kategorii półśredniej wydaje się być w fatalnej dyspozycji. Dziwne zachowania,  niezrobiona waga, seria słabych występów… Magny nie jest zawodnikiem wybitnym, jednak z nieprzygotowanym w 100% Hendricksem musi sobie poradzić.

 

screenshot_6

 

Na naszym drugim kuponie znajduję się dwóch dużych faworytów oraz niewielki “underdog”. Alex Oliveira jest naprawdę dobrym zawodnikiem, porażka z Donaldem Cerrone mogła nieco zaburzyć pogląd na Brazylijczyka, jednak obok wygranej nad Willem Brooksem nie można przejść obojętnie.  T.J. Dillashaw ma za zadanie nie wdawać się w bójki ze znacznie niższym, acz agresywniejszym Johnem Linekerem. Jeśli wykona to zadanie, nie powinien mieć większych problemów z wygraną. Dominick Cruz nareszcie wygląda na zawodnika w pełni zdrowego, a na tak dysponowanego “Dominatora” nie ma mocnych. Garbrandt jest wybijającym się, młodym zawodnikiem, ale według nas rok 2016 zakończy bez mistrzowskiego pasa.

 

screenshot_7

 

Nasz ostatni kupon ponownie składa się z dwóch wydarzeń. O walce Nunes pisaliśmy już wyżej, jeśli ma wygrać, a stawiamy, że tak będzie, to tylko przez nokaut. Każda inna opcja jest trudna do wyobrażenia. W pojedynku Cruza z Garbrandtem postawiliśmy na jednogłośną decyzję, bez podawania zwycięzcy. Zostawiliśmy sobie małe zabezpieczenie na wypadek przegranej Cruza, który jednak powinien w swoim stylu dowieźć decyzję do końca.

 

screenshot_8

 

A jak prezentują się Wasze kupony? Podzielcie się nimi w komentarzu!

 

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis