MMA PLBoksObalił w boksie! Były pretendent do pasa UFC stoczył charytatywną walkę! [WIDEO]

Obalił w boksie! Były pretendent do pasa UFC stoczył charytatywną walkę! [WIDEO]

Takie sytuacje nie tylko w Polsce! Podczas walki charytatywnej w boksie jeden z zawodników się zapomniał i postanowił obalić rywala. Mowa o Ali Bagautinovie (21-7), który w 2014 roku stanął przed szansą zdobycia pasa UFC. Rosjanin doznał wtedy pierwszej zawodowej przegranej.

Ali

Obalenie w boksie miało miejsce w Polsce na gali FAME MMA 8. Marcin Najman w walce wieczoru zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Po chwilowej wymianie ”El Testosteron” obalił rywala, a następnie zaatakował niskim kopnięciem. Za te zachowanie Najman został oczywiście zdyskwalifikowany.

Obalenie w boksie!

W niedzielę w Moskwie odbyła się gala Open Fighting Championship 15. W walce wieczoru Ali Bagautinov stoczył charytatywne starcie w boksie. Ali po 5-rundach przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Ruslanem Provodnikovem (25-5, 18 KO).

Ali w pewnym momencie się zapomniał. Mowa o nawyku… Bagautinov postanowił obalić rywala w boksie.

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Najpierw Artur Szpilka, a teraz Piotr Pająk! Nowy tatuaż, mający duże znaczenie! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj pisaliśmy o nowym tatuażu Artura Szpilki (24-5, 16 KO), który na szyi wytatuował napis WIARA. Teraz podobnie zrobił Piotr Pająk tyle, że zawodnik FAME MMA wytatuował sobie inny napis – również mający duże znaczenie.

Walka w klatce rzymskiej? W Serbii doszło do starcia w… budce telefonicznej! [WIDEO]

Coraz bardziej szalone starcia. Głośno było o walce Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą w klatce rzymskiej, ale to jeszcze nie koniec!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis