MMA PLBoksObalenie, próba dźwigni w boksie! Totalne szaleństwo w walce weteranów Monson-Taktarov [WIDEO]

Obalenie, próba dźwigni w boksie! Totalne szaleństwo w walce weteranów Monson-Taktarov [WIDEO]

To było totalne szaleństwo. Mowa o co-main evencie piątkowej gali REN TV Fight Club w Moskwie, gdzie w boksie spotkało się dwóch weteranów MMA. Kontrowersyjny Jeff Monson zmierzył się z Olegiem Taktarovem. Warto wspomnieć, że Jeff ma 52 lata, a Oleg 55 wiosen.

Monson

W main evencie wystąpił Vyacheslav Datsik, który ponownie pokazał się z efektownej strony. ”Red Tarzan” skrzyżował rękawice z dobrze znanym w naszym kraju Oli Thompsonem. Brytyjczyk w Polsce znany jest jako były mistrz Fight Exclusive Night oraz były zawodnik KSW. W największej organizacji w naszym kraju mierzył się chociażby z Karolem Bedorfem czy Mariuszem Pudzianowskim.

Datsik już pod koniec pierwszej odsłony zdemolował Thompsona. Sędzia wkroczył i uchronił Oliego przed ciężkim nokautem.

Sami zobaczcie:

Totalne szaleństwo!

Tak to trzeba nazwać – co się działo w walce bokserskiej. W starciu weteranów Jeff Monson zmierzył się z Olegiem Taktarovem. Po trzech rundach sędziowie ogłosili remis.

55-latek w przeszłości stoczył walkę w organizacji Pride oraz dziewięć w UFC. Oleg na swoim koncie ma walki z takimi zawodnikami jak Dan Severn, Ken Shamrock, Renzo Gracie, Gary Goodridge czy Mark Kerr.

Wracając do pojedynku… W drugiej rundzie doszło do niecodziennej sytuacji. Monson kompletnie się zapomniał i obalił rywala. Oleg był zły na przeciwnika, chwycił za nogę i widzieliśmy dźwigni.

Cała sytuacja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis