MMA PLConor McGregorNurmagomedov – McGregor 2 bliższe realizacji? “Nie wiem, czy Conor chce czekać”

Nurmagomedov – McGregor 2 bliższe realizacji? “Nie wiem, czy Conor chce czekać”

Foto: newonce.net

Temat rewanżu pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem (28-0), a Conorem McGregorem (22-4) regularnie przewija się w mediach. O tejże walce oraz innych aspektach pomiędzy zawodnikami opowiedział Dana White.

Wydarzenia w wadze lekkiej regularnie obracają się pomiędzy Nurmagomedovem, a McGregorem, nawet mimo innych planów u zawodników. “Dagestański Orzeł” w kwietniu bowiem stanie przed kolejną obroną pasa. Podczas UFC 249 szansę na zdobycie tytułu wagi lekkiej otrzyma Tony Ferguson (25-3).

Mimo tego regularnie w środowisku mówi się o potencjalnym rewanżu Rosjanina z Irlandczykiem. Jak się okazuje, za takim rozwiązaniem jest również Dana White.

Rewanż jest możliwy, jeśli Khabib wygra. Nie wiem jednak, czy Conor będzie na niego czekał. Zobaczymy, co się wydarzy. Conor może nie czekać

– stwierdził prezydent UFC. Brak oczekiwania “Notoriousa” można odbierać jako fakt, iż w kuluarach mówi się również o innym zestawieniu dla 31-latka. Wokół nazwiska byłego mistrza wagi piórkowej i lekkiej pojawia się rywalizacja z Justinem Gaethje (21-2).

Wracając do Nurmagomedov – McGregor, to White wyjaśnił również kwestię, jaką poruszył Khabib. Zdaniem Dagestańczyka irlandzki fighter ma łatwiej, gdyż wybiera sobie przeciwników.

Conor McGregor nie wybiera sobie rywali. McGregor chciał walczyć z kimkolwiek, kogo zaproponowaliśmy i kto był dostępny. Mam na myśli, że niektórzy zrezygnowali z tej walki. Conor dosłownie wszedł na salę i zapytał “ok, z kim walczę?”

– stwierdziła główna twarz organizacji. Prezydent UFC wyraził również opinię, dlaczego “Dagestański Orzeł” wyraził taką opinię.

Wzajemnie się nienawidzą. Jeśli myślisz, że podczas wywiadu z Khabibem usłyszysz miłe słowa o Conorze… Nigdy się to nie wydarzy. McGregor w wywiadzie również nie powie dobrego słowa na Khabiba.