MMA PLFAME MMANowy zawodnik FAME – Natan Marcoń mówi bez ogródek, że za odpowiednią kwotę kopnąłby… kota [WIDEO]

Nowy zawodnik FAME – Natan Marcoń mówi bez ogródek, że za odpowiednią kwotę kopnąłby… kota [WIDEO]

Natan Marcoń, znany w internecie jako “Bóg Estetyki” to nowy zawodnik organizacji FAME MMA. Swoją walkę stoczy już 5 listopada na gali FAME 16 w Arenie Gliwice. Jego przeciwnikiem będzie Radosław “Wiejski Koks” Paszko.

Natan Marcoń

Marcoń po ostatniej konferencji prasowej przed tą imprezą udzielił wywiadu, w którym opowiedział o pobudkach finansowych, które skłoniły go do udziału w walce na zasadach MMA. Youtuber przyznał też, że wszystko ma swoją cenę, nawet… kopnięcie zwierzęcia!

Natan Marcoń mówi bez ogródek, że za odpowiednią kwotę kopnąłby… kota

“Bądźmy szczerzy. Pieniądze nie grają roli, chyba, że ktoś rzuci na stół odpowiednią kwotę. Prawda jest taka, że każdy się sprzeda, jeśli zobaczy odpowiednią kwotę. Chyba, że jest miliarderem, to wtedy nie. I taka jest prawda. Sam odpowiedz sobie na pytanie czy nie złamałbyś swoich moralnych zasad, jeśli dostałbyś teraz dwa miliony za to” – rozprawia Marcoń na temat załatwiania wszelkich spraw za pomocą pieniądza.

Potem jednak pada bardzo kontrowersyjne zdanie. Marcoń odpowiada na podstępne pytanie reportera o… kopnięcie kota. I tutaj także za odpowiednią cenę by to zrobił:

“O kurcze. Znaczy za 10 miliardów tak. Przepraszam, nie jestem złym człowiekiem. Ja kocham zwierzęta. Ale szczerze, za 100 tysięcy, 200 tysięcy, nawet pół miliona nie skrzywdziłbym zwierzęcia. A za milion? Szczerze? Ja tak kocham zwierzęta i mówię ci to poważnie, że tak, kopnąłbym ale leciutko. Na pewno bym nie zabił zwierzęcia za milion, nawet za 10 milionów nie zabiłbym zwierzęcia.”

Cała rozmowa z youtuberem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Piotr Więcławski o walce na WOTORE 6 i o Piotrze Szelidze [WIDEO]

W najnowszym odcinku Na Gołe Pięści EXTRA gościem Jaśka Zwykłego był Piotr Więcławski, bohater main eventu WOTORE 6 Wielki Rewanż. Gala odbędzie się 21 października w Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis