MMA PLDon KasjoNowy zawodnik FAME MMA do Don Kasjo: ”Krulu” szykuj się na jesienną detronizację!

Nowy zawodnik FAME MMA do Don Kasjo: ”Krulu” szykuj się na jesienną detronizację!

Kasjusz Życiński wspomniał, że nie brakuje postaci, które odmawiają walki, gdy usłyszą jego nazwisko. Na te słowa postanowił zareagować nowy zawodnik freakowej organizacji Piotr Szczurek. ”Miejski Drwal” w mediach społecznościowych wyznał, że ma podobny problem i chętnie zmierzy się z popularnym ”Don Kasjo”.

Piotr znany jest z ostatniej edycji ”Love Island” transmitowanej na kanałach Polsatu. Szczurek wszedł w zastępstwo i zadebiutował na ostatniej jubileuszowej 10-edycji, która odbyła się piętnastego maja. Szczurek pewnie po całym dystansie pokonał Dawida ”Ambro” Ambroziaka.

”Miejski Drwal” gotowy na walkę z ”Don Kasjo”!

Kasjusz Życiński w rozmowie z ”Patrykosem” zdradził, że nie brakuje osób, które odmawiają walki.

Czy zobaczymy Cię jeszcze w klatce w tym roku?

Raczej tak. Zobaczymy, bo jak ja słyszę to dużo osób się wykrusza tych rywali. Niby cwaniaki, ale jak usłyszą Don Kasjo Król to ciepła kupa leci po majtach i się wycofują. – odpowiedział Kasjusz.

Na te słowa postanowił zareagować Piotr Szczurek, który jest gotowy w drugiej połowie roku na walkę z Kasjuszem Życińskim.

No proszę mam to samo! Ze mną też nikt nie chce się bić. W takim razie ”krulu” czekam na audiencje i szykuj się na jesienną detronizację. Chyba, że berło mięknie?

Kasjo

Miałem bić się 77 kg, ale dla ”krula” mogę zrobić 84 kg.

Kasjo

Zobacz także:

UFC: Fantastyczna wiadomość! Przyszła obrona pasa Błachowicza w europejskich godzinach! Zadowoleni?

To fantastyczna wiadomość dla fanów/kibiców w Europie. Wszystko na to wskazuje, że gala UFC 267 odbędzie się w europejskich godzinach. Przypomnijmy, że w walce wieczoru do drugiej obrony pasa w wadze półciężkiej stanie nasz reprezentant Jan Błachowicz (28-8).

Mariusz Pudzianowski gotowy na walkę z ”Górą” w dowolnej formule! Dojdzie do tej walki?

Mariusz Pudzianowski (15-7) jest gotowy na walkę z Hafþórem Júlíusem Björnssonem w dowolnej formule. 44-latek podkreśla, że spotkałoby się dwóch byłych mistrzów świata.