MMA PLMMANowy projekt! Czołowi zawodnicy MMA sprawdzają się w różnych konkurencjach! [WIDEO]

Nowy projekt! Czołowi zawodnicy MMA sprawdzają się w różnych konkurencjach! [WIDEO]

Project Fighter rozpoczął swoją działalność! Na kanale YouTube będą pojawiały się materiały z zawodnikami MMA, którzy będą starali się wykonać zaplanowane przez prowadzących zadania. Pierwszym uczestnikiem programu był Szymon Bajor.

Bajor

Szymon Bajor (22-9) jest jednym z najbardziej doświadczonych Polaków w królewskiej kategorii wagowej. Były mistrz organizacji PLMMA występował w przeszłości dla takich organizacji jak KSW czy Rizin. Aktualnie jest zawodnikiem Fight Exclusive Night – gdzie stoczy swój następny pojedynek. Będzie to starcie o pas wagi ciężkiej, w którym zmierzy się z Olim Thompsonem. Panowie mieli już okazję dzielić ze sobą klatkę w czerwcu zeszłego roku, kiedy po zaledwie 23 sekundach Anglik znokautował Bajora. Polak jednak dwoma zwycięstwami z rzędu zapracował na drugie starcie z byłym zawodnikiem UFC.

Project Fighter

Na kanale YouTube – Project Fighter, pojawił się pierwszy odcinek serii, która ma sprawdzać niestandardowe umiejętności zawodników MMA. Pierwszym zawodnikiem, który zmierzy się z konkurencjami przygotowanymi przez właścicieli kanału był pretendent do tytułu wagi ciężkiej FEN – Szymon Bajor.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 11: Już wiemy z jaką siłą bije Piotr Szeliga! Maszyna pokazała wynik! [WIDEO]

Piotr Szeliga już drugiego października stoczy swoją następną walkę w FAME MMA. ”Szeli” podczas jedenastej edycji w Gliwicach zmierzy się z debiutującym Krzysztofem Ferencem. Piotr aktualnie wziął udział w ”Project Fighter TV”, gdzie maszyna mierzy realną siłę ciosu.

EFM Show 2: Maciej Jewtuszko zapewnia: Parke zmieni plany po walce ze mną

Maciej Jewtuszko czuje, że jego passa zwycięskich debiutów zostanie przedłużona 11 września na gali EFM SHOW 2 w Sofii. “Irokez” zmierzy się w walce bokserskiej z Normanem Parke. Transmisja w systemie PPV.

Khalidov pojawił się na High League: Myślałem, że Ci ludzie nie będą nic potrafić!

W ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza gala organizacji High League. Jednym z gości na trybunach był mistrz wagi średniej KSW – Mamed Khalidov. „Ty, czuję się dinozaurem” – mówił podczas wydarzenia 41-latek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis