MMA PLPawłowskiNowy projekt Arkadiusza ”Pana” Pawłowskiego! Wielki wrestling w Polsce?

Nowy projekt Arkadiusza ”Pana” Pawłowskiego! Wielki wrestling w Polsce?

To nie koniec wrestlingu w Polsce! Arkadiusz Pawłowski postanowił włączyć do życia nowy projekt – ”Prime Time Wrestling”. Przypomnijmy, że Arkadiusz ma w tym spore doświadczenie, bo od lat jest pionierem polskiego wrestlingu.

Pawłowski

Prime Time Wrestling (PTW) to rewolucyjny projekt, który angażuje widza w niesamowite show jakim jest pro wrestling. Na oczach publiczności rozgrywają się efektowne pojedynki barwnych postaci przepełnione karkołomnymi akrobacjami i niesamowitymi zwrotami akcji, a wszystko to tworzy nietuzinkową fabułę rodem z najlepszych filmów sensacyjnych. Jest szansa dołączenia do projektu wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej (TUTAJ)

Wrestling wzbudzi wielkie zainteresowanie w Polsce?

Arkadiusz ”Pan” Pawłowski wraz z Marcinem Rzeźniczkiem postanowił stworzyć nowy projekt – ”Prime Time Wrestling”. Już w tym momencie poznaliśmy pierwszych bohaterów nadchodzącego wydarzenia.

Joe E. Legend (kanadyjska legenda wrestlingu), Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień (ostatni pogromca Marcina Najmana), Gracjan Korpo (topowy wrestler kategorii ciężkiej w Polsce) i Nano Lopez.

Wrestling to najbardziej uniwersalna rozrywka na świecie. Nieważne czy masz 5 czy 105 lat. Znajdziesz tu coś, co chwyci Cię za serce – Arkadiusz ”Pan” Pawłowski.

Pro wrestling to wielkie emocje dla widzów i wielka praca wykonana przez zawodników. Szacunek się należy – Artur ”Kornik” Sowiński.

Języka angielskiego nauczyłem się oglądając wrestlingowe gale live o 3:00 w nocy – Marcin Malczyński.

Wcześniej nie znałem, ostatnio się zajarałem – ”Medusa”.

Trailer gali poniżej:

Zobacz także:

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki! Da radę?

Wreszcie można to już oficjalnie ogłosić! Walka Helenius vs Kownacki jest już pewna! Poznaliśmy datę oraz miejsce rewanżu z udziałem “Babyface”!

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść… Będzie piekło?

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis