MMA PLKSWNowy nabytek KSW ostro o Soldiciu: Ktoś tutaj już robi w majtki!

Nowy nabytek KSW ostro o Soldiciu: Ktoś tutaj już robi w majtki!

Roberto Soldić (18-3) i Uros Jurisic (11-0) krótko mówiąc nie przepadają za sobą! Tym samym nie brakowało mocnych słów po tym jak KSW ogłosiło debiut Słoweńca.

Soldić

Dojdzie do niego na KSW 58, która odbędzie się już trzydziestego stycznia. Uros zmierzy się z również niepokonanym Shamilem Musaevem (14-0). Wydaje się, że zwycięzca tego starcia będzie bardzo bliski walki o tytuł.

27-latek może pochwalić się nieskazitelnym rekordem. Uros ze swoich jedenastu zwycięstw aż dziesięć zakończył przed czasem (5 poddań, 5 KO/TKO). Jurisic w tym roku zadebiutował w organizacji Bellator. Podczas 247 edycji we Włoszech szybko w pierwszej rundzie (duszeniem zza pleców) poddał Waltera Gahadze.

Uros Jurisic do Soldicia: Do zobaczenia wkrótce!

Robi się ciekawie! Poniżej zobaczycie w jaki sposób Roberto Soldić (18-3) zareagował na wieść o debiucie Urosa Jurisicia (11-0) w KSW.

Na odpowiedź Słoweńca nie musieliśmy długo czekać. 28-latek gwarantuje, że już niedługo dojdzie do jego starcia z Chorwatem.

Ktoś tutaj już robi w majtki. Sorry Soldić, nie chciałem cię przestraszyć. Możesz uciekać, ale nie dasz rady się schować. Do zobaczenia wkrótce.

Jurisic ma za sobą epizod w Stanach Zjednoczonych. 27-latek zdobył trzy zwycięstwa w Titan FC, gdzie dzierżył pas mistrzowski. Uros do swoich pojedynków przygotowywał się w American Top Team.

Dodać trzeba, że Jurisic na początku 2015 roku próbował dostać się do UFC. Słoweniec wystąpił na TUF 21, ale już w pierwszej walce musiał uznać wyższość Luiza Firmino.

Zobacz także:

Szulakowski o walce w FAME MMA: Czemu nie! Co wy na to?

Szulakowski został zapytany przez jednego z fanów o potencjalną walkę w FAME MMA. Odpowiedź może was zaskoczyć

Starcie McGregor-Poirier wyłoni pretendenta! Zaskoczeni?

Dana White potwierdza! Zwycięzca starcia McGregor-Poirier II wyłoni pretendenta do tytułu wagi lekkiej

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis