MMA PLKSWNowy nabytek KSW! Jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Nowy nabytek KSW! Jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Nowy nabytek KSW! Największa organizacja mieszanych sztuk walki w Polsce i Europie – Federacja KSW podpisała kontrakt z perspektywicznym zawodnikiem wagi półśredniej, który jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Nowy nabytek KSW

Informację o zakontraktowaniu przez KSW podał w mediach społecznościowych sam zainteresowany. To kolejny świetny ruch ze strony KSW!

Nowy nabytek KSW! Jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Chodzi o 29-letniego Niemca – Konrada Daryschkę (11-1, 1 N/C). Walczący w kategorii półśredniej zawodnik jest niepokonany od 10 kolejnych walk. Ostatnią porażkę poniósł w 2013 roku. W przeszłości walczył z jednym z naszych rodaków. W 2019 roku pokonał na punkty Rafała Błachutę.

Oto potwierdzenie podpisania kontraktu z KSW przez Daryschkę:

“Jestem dumny z tego, że podpisałem długoterminowy kontrakt z wielką europejską organizacją MMA.” – napisał na Instagramie Niemiec.

Zakontraktowanie 29-latka to kolejny argument w zorganizowaniu pierwszej w historii gali KSW w Niemczech. W 2021 roku ma dojść do takiego wydarzenia, o czym dowiedzieliśmy się podczas transmisji z ostatniej gali KSW 58.

Zobacz także:

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie. Padł po ciosach rywala i nie odzyskał już przytomności [WIDEO]

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie! Tragiczne wiadomości docierają do nas z gali bokserskiej, która miała miejsce w Pakistanie. Jeden z pięściarzy występujących na tej imprezie zmarł po ciosach!

Zawodnik UFC wpadł w depresję i mocno przytył po ostatniej walce: Wyjście z tego nie było łatwe!

Chan Sung Jung (16-6) ciężko zniósł ostatnią przegraną w największej organizacji na świecie. Przypomnijmy, że ”Korean Zombie” po następnym efektownym zwycięstwie mógł zagwarantować sobie mistrzowską szansę w kategorii piórkowej.

Stanowski i Najman zakopali topór wojenny! Widzieliście?

Kto by się tego spodziewał… Wszystko wskazuje na to, że topór wojenny na linii Stanowski-Najman został zakończony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis