MMA PLBellatorNowy nabytek Bellatora o propozycjach z polskich organizacji: Kompletna przepaść!

Nowy nabytek Bellatora o propozycjach z polskich organizacji: Kompletna przepaść!

Nowy nabytek organizacji Bellator MMA, Maciej Różański porównał wynagrodzenie amerykańskiego giganta do polskich zarobków. “To jest kompletna przepaść” – powiedział 33-letni zawodnik w programie Oktagon Live.

Różański Bellator

Marcin Różański (13-3) to uznana firma w świecie sportów walki. Trenujący na co dzień w klubie BT Gym w Szczecinie zawodnik, od wielu lat prezentuje swoje umiejętności w uznanych europejskich organizacjach m.in. ACB czy Babilon MMA. Niedawno 33-latek zakończył współpracę z organizacją EFM SHOW, dla której stoczył trzy zwycięskie pojedynki.

Ostatni bój “Spartana” miał miejsce na gali EFM SHOW 1, gdzie po znakomitym pojedynku okazał się jednogłośnie lepszy od Michała Pasternaka. Po dziesięciu miesiącach oczekiwania na kolejne starcie, Różański poinformował na swoim Instagramie, że podpisał kontrakt z drugą największą federacją na świecie, Bellator MMA.

“To jest kompletna przepaść!”

Kilka dni po ogłoszeniu nowego pracodawcy Berserker był gościem w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym. Podczas transmisji opowiedział nieco o zarobkach w amerykańskim gigancie. Różański porównał wypłatę w organizacji dowodzonej przez Scotta Cokera do polskich ofert finansowych.

Tego, co tu w Polsce proponowali mi ostatnimi czasy to jest w ogóle przepaść, kompletna przepaść. Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że uda się jeszcze zarobić taką kasę na sportach walki. Jestem bardzo zadowolony z warunków finansowych. Nie będę zdradzał kwoty, ale to jest naprawdę mega dobry kontrakt. Jestem po części szczęśliwy, bo w końcu lata wyrzeczeń – mam nadzieję – jakoś mi to wynagrodzi finansowo i sportowo.

Zobacz także:

Alan Kwieciński wskazał następnego rywala: Kolejna szmata bez zasad, szmata Murańska!

Alan Kwieciński tuż po sobotnim starcie na High League 2 wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Alanik” liczy, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z Mateuszem Murańskim. Tu również jest mocny konflikt.

Ferrari zapowiada mocny rok: Psycha tak wróciła, że jedno złe słowo i skręcam kark!

Amadeusz Roślik wraca do mocnej formy. ”Ferrari” jest po obozie w Bakałarzewie, a już niebawem poznamy szczegóły jego następnego pojedynku. Gwiazda FAME MMA zapowiada mocny rok.

Adam Soldaev z KSW o początkach w MMA: Trafiłem do ośrodka dla uchodźców, a tam wszyscy coś trenowali

Podczas gali KSW 67 dojdzie do kilku ciekawych debiutów w okrągłej klatce. Jednym z zawodników, którzy po raz pierwszy spróbują swoich sił w największej polskiej organizacji będzie Adam Soldaev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis