MMA PLKSWNowe informacje ws. powrotu Mameda! Przekazał wiadomość Kawulskiemu!

Nowe informacje ws. powrotu Mameda! Przekazał wiadomość Kawulskiemu!

Mamed Khalidov chce się bić! Były mistrz KSW chce wrócić do klatki po koszmarnej kontuzji twarzoczaszki. Na Instagramie przekazał wiadomość do Macieja Kawulskiego. Ponadto, nowe informacje w sprawie powrotu reprezentanta Arrachionu Olsztyn przekazał portalowi Sport.pl Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW.

KSW 46 wyniki ważenia na żywo
Foto: Przegląd Sportowy

Przypomnijmy, że w grudniu ubiegłego roku doszło do jednej z najgłośniejszych walk w KSW. Naprzeciw siebie stanęli Mamed Khalidov i Roberto Soldić. Urodzony w Czeczenii zawodnik nie będzie dobrze wspominał tamtego pojedynku. Nadział się na potworny podbródkowy Chorwata i padł na matę. “Robocop” nie oszczędzał rywala i dobił go potężnymi ciosami młotkowymi.

Jak się później okazało, Mamed doznał poważnej kontuzji kości twarzoczaszki, która rozleciała się niczym skorupka jajka. Lekarze Centrum Medycznego MML stanęli na wysokości zadania i “naprawili” kość Khalidova dzięki kilku zabiegom i tytanowej płytce włożonej w okolicach oczodołu zawodnika. Doktorzy odradzali wojownikowi kontynuowania kariery.

KSW: Mamed Khalidov chce wrócić!

Ten jednak chce jeszcze wejść do klatki. Na swoim Instagramie przekazał wiadomość skierowaną do współzałożyciela KSW Macieja Kawulskiego.

Czekam aż zadzwonisz! Czy wysłałeś mnie na emeryturę?

W programie Sport.pl Fight gościem był Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy i matchmaker KSW. Wypowiedział się m.in. na temat powrotu Khalidova.

Akurat Mamed jest teraz na rybach – uśmiechnął się Rysiewski. I dodał: – Powoli się zbieramy do ustalania szczegółów dotyczących jego walki. Ale też nie wiem, na jakim to jest etapie. Kwestia zdrowotna będzie tutaj determinował czas, kiedy Mamed może wrócić. Także na spokojnie. To nie jest moment, że już jest blisko, ale pierwsze kroki moi szefowie już wykonują.

– powiedział.

Póki co, nie wiadomo, kto mógłby być przeciwnikiem Mameda. Dużo mówi się o możliwej walce z “Pudzianem”, trzeciej walce ze Scottem Askhamem czy rewanżu z Roberto Soldiciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis