Nowe informacje o Wyspie Walk UFC. Kiedy tam ruszą gale?

Są nowe informacje o Wyspie Walk UFC. Słynna “Fight Island” jest budowana przez amerykańskiego giganta. Z założenia mają się tam odbywać walki zawodników spoza Stanów Zjednoczonych.

Teraz dostaliśmy nowe informacje na temat uruchomienia tego projektu. Choć lokalizacja Wyspy Walk ciągle pozostaje tajemnicą, to Dana White został pociągnięty za język i wygadał kilka kolejnych szczegółów.

Nowe informacje o Wyspie Walk UFC

Organizacja UFC na razie radzi sobie poprzez organizację imprez w miejscach, gdzie tego nie zabroniono. W dobie pandemii koronawirusa większość stanów w USA jest zamkniętych na sport. Inaczej jest na Florydzie, gdzie w maju odbyły się już trzy imprezy UFC. Miastem-gospodarzem było Jacksonville.

UFC przychylnie patrzy też na Arizonę, która zaprasza amerykańskiego giganta do organizacji gal. Firma Dany White’a liczy także, że Nevada zniesie zakaz organizacji gal sportowych, co przyczyni się do produkowania gal w UFC Apex w Las Vegas. To byłaby najlepsza opcja dla całego UFC, bowiem na swoim obiekcie generowaliby mniejsze koszty produkcji.

A co w takim razie ze słynną Wyspą Walk? Ta ciągle jest budowana i ma wystartować w czerwcu. Choć wszystkie informacje na jej temat są ściśle ukrywane, to Dana White zapewnił, że już niedługo ona wystartuje:

“Ludzie są bardzo zaintrygowaniu Wyspą Walk i jestem tym podekscytowany. Na ten moment celujemy w czerwiec. Planujemy zrobić tam trzy albo cztery imprezy w miesiącu. Będę tam dostępny przez cały miesiąc. Prawdopodobnie będę tam przez cały lipiec.” – przyznał White.

Zobacz także:

Rozpiska UFC on ESPN 9 ujawniona! Kto wystąpi?

Dana White podał pełną rozpiskę najbliższej gali UFC. 30 maja czeka nas kolejna świetna impreza!

Jon Jones chce walki z Błachowiczem

W ostatnim czasie mistrz wagi półciężkiej dążył do pojedynku z Francisem Ngannou. Na przeszkodzie mogą jednak stać kwestie finansowe, więc wraca temat walki mistrzowskiej dla Polaka.

Kto zawalczy na gołe pięści na GROMDZIE?

Organizacja podała nazwiska pierwszych zawodników. Szykuje się naprawdę ciekawy wieczór.