MMA PLFAME MMANowa walka na FAME MMA 12! Don Kasjo stoczy dwa pojedynki!

Nowa walka na FAME MMA 12! Don Kasjo stoczy dwa pojedynki!

Tego się chyba nikt nie spodziewał! Dziś miał miejsce program F2F na kanale FAME MMA. W pierwszej części programu mogliśmy ujrzeć konfrontację liryczną pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Wrzoskiem. W drugiej części programu udział wziął Boxdel, który mógł się skonfrontować z ,,Don Kasjo”. Panowie nie szczędzili sobie obelg i inwektyw. A później stało się coś czegoś nikt się nie spodziewał.

Jak wiadomo na najbliższej gali Fame, był zaplanowany pojedynek ,,Don Kasjo” z Marcinem Wrzoskiem, w formule bokserskiej. Dziś doszło do czegoś równie dużego. Życiński pod koniec dzisiejszego programu zapytał Boxdela, czy jest gotowy wejść zaraz po Marcinie Wrzosku na walkę z nim. Ten odpowiedział twierdząco i Panowie dogadali się wstępnie na walkę.

Kasjo vs. Boxdel i zasady walki.

Zasady walki nie są nam do końca znane. Wiadomo, że Boxdel ma wejść od razu po Marcinie Wrzosku do walki, niezależnie od wyniku ich walki. Wstępnie pojedynek ma odbyć się w formule bokserskiej, jednak ilość rund to znak zapytania. Walka została zatwierdzona przez innych włodarzy, więc prawdopodobnie do niej dojdzie. Czy ,,Don Kasjo” Pójdzie śladem Mateusza Murańskiego i wygra dwie walki jednej nocy? Z tym pytaniem pozostawiam Was.

Co tu się właśnie odje*** ⁉️⁉️⁉️Boxdel wyjdzie do walki z Don Kasjo po walce Kasjusza z Wrzoskiem 🤯🤯🤯🔥🔥🔥🔥🔥🔥😈

Posted by FAME MMA on Thursday, November 18, 2021

Zobacz także:

Prawdopodobnie to będzie kolejny rywal Błachowicza! Podoba się?

Wszystko wskazuje na to, że znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza na walkę tuż po stracie mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej UFC!

Znamy uczestników turnieju The War 3, będziecie oglądać?

Organizatorzy gali THE WAR 3 ogłosili pełny skład uczestników trzeciego turnieju mężczyzn na gołe pięści.