MMA PLKSWNowa gwiazda KSW: Wyszedłem z więzienia i będę spełniał marzenia w Polsce!

Nowa gwiazda KSW: Wyszedłem z więzienia i będę spełniał marzenia w Polsce!

Nowa gwiazda Federacji KSW Quentin Domingos (5-1) jest bardzo pewny siebie przed nadchodzącą walką z Izu Ugonohem (0-0), dla którego walka na KSW 54 będzie debiutem w walce na zasadach MMA.

W oficjalnej zapowiedzi jego walki na KSW 54 opowiedział o swojej przeszłości oraz przestrzegł Ugonoha przed swoimi umiejętnościami.

Nowa gwiazda KSW: Wyszedłem z więzienia i będę spełniał marzenia w Polsce!

“Wyszedłem z więzienia i teraz będę spełniał marzenia tutaj, w Polsce. Ponownie w zamknięty, ale teraz trochę innym. Ale to chyba moje przeznaczenie.” – powiedział Domingos, wspominając swoją przeszłość.

Quentin Domingos to niedoszły przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego z odwołanej marcowej gali KSW 53. “Ruskov” to zawodnik, który zwykł swoje pojedynki kończyć w pierwszych rundach. Jedynej zawodowej porażki doznał w starciu, które dotarło do trzeciej rundy.

Teraz, przed walką z Ugonohem przyznał, że idealnym scenariuszem na nadchodzącą walkę jest szybki nokaut na byłym kickbokserze:

“Mam nadzieję, że jesteś w dobrej formie, bo ja jestem!” przestrzega Domingos. Na temat potencjalnego zakończenia jego walki z Izu, Francuz także nie ma wątpliwości:

“Chciałbym, aby padł po pierwszym ciosie. To byłby idealny scenariusz.”

Zobacz także:

Co Marian Ziółkowski powiedział przed KSW 54?

Marian Ziółkowski przed KSW 54 został bohaterem jednego z artykułów wprowadzających do nadchodzącej gali, który został opublikowany na oficjalnej stronie Federacji KSW.

Gdzie obejrzeć galę ACA 109?

Karta walk gali ACA 109 jest już kompletna. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Zmieniła się data walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem?

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.