MMA PLNajnowszeBez kategoriiNow trener gleby Wanderlei’a: André Galvão

Now trener gleby Wanderlei’a: André Galvão

Wanderlei zapowiedział w ostatnim wywiadzie, że pozyska nowe, duże nazwisko do swojego teamu, który właśnie formuje w Ameryce. Wiemy już, że jest nim mistrz mundialu BJJ André Galvão. Andre udzielił wywiadu Tatame, najciekawsze, związane z Wanderlei’em pytania:

Gamrot - Dos Anjos

Jak doszło do współpracy z Wanderlei’em?
Prowadziłem kilka seminariów po zdobyciu tytułu mistrza świata. Otrzymałem telefon od Alejarra; powiedział coś o treningu z Wanderlei’em. Byłem bardzo szczęśliwy dowiadując się, że Wanderlei lubi moją pracę i nie miałem wątpliwości, że zaakceptuję jego ofertę.

Co myślisz o Wanderlei’u?
Jako sportowiec jest wyjątkowy, już dowiódł tego swoimi osiągnięciami. Nie znam go jeszcze zbyt dobrze jako osobę. Rozmawiałem z nim parę razy na niektórych imprezach, gdzie się spotkaliśmy. Będę wiedział więcej po mojej przeprowadzce do USA, ale póki co mogę powiedzieć tylko, że jest spokojnym i skromnym facetem.

Jak myślisz, dlaczego wybrał Ciebie na swojego trenera?
Myślę, że jego wybór podyktowany był tym, że oglądał wcześniej moje walki na rożnych imprezach. To pewnie znacząco pomogło. Powiedział w wywiadzie, że lubi sposób w jaki się koncentruję i jak walczę. Myślę, że to był powód; Wanderlei mógłby powiedzieć więcej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis