Norman Parke znowu szaleje na Twitterze! Ogłosił przejście na sportową emeryturę!

Foto: MMAJunkie
Foto: MMAJunkie

Znany w naszym kraju Irlandczyk z Północy – Norman Parke (25-6-1, 1 N/C), który dał niezłe walki z mistrzem wagi lekkiej KSW Mateuszem Gamrotem, a potem miał wystąpić na gali FEN 23 w Lubinie zasiadł do Twittera i nie skończyło się to dobrze.

32-latek ogłosił bowiem zakończenie sportowej kariery, która spowodowana jest… zasadami panującymi między organizacjami mieszanych sztuk walki.

Parke bowiem od kilku miesięcy szuka kolejnej walki. Najpierw miał wystąpić on na nadchodzącej gali FEN 23 w Lubinie, ale z powodu zakazu występu w Polsce dla innej organizacji niż KSW musiał z walki zrezygnować. Potem próbował dostać się do Bellatora, ale również z marnym skutkiem. Teraz zawodnik ten powiedział „dość”.

Choć tak nie do końca…:

„Cześć, przechodzę na emeryturę w MMA. Jestem chory z powodu tego, jak ta gra działa. Nie zamierzam już nic na ten temat mówić, ale wciąż planuję stoczyć jedną walkę w tym roku. Jeśli jakaś organizacja zaproponuje mi dobre warunki, to jestem w stanie ją wziąć. Mam nadzieję, że zobaczycie mnie jeszcze w tym roku.”

Na tym jednak się nie skończyło, bowiem już chwilę później Parke skomentował swój poprzedni wpis następującym: