MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke zdradził, że FAME MMA ma zapłacić Federacji KSW za jego występ na FAME 11

Norman Parke zdradził, że FAME MMA ma zapłacić Federacji KSW za jego występ na FAME 11

Gwiazda gal sztuk walki w Polsce – Norman Parke zdradził, że organizacja FAME MMA ma zapłacić Federacji KSW za umożliwienie jego występu na gali FAME 11, na której to w pojedynku bokserskim zmierzy się z Borysem Mańkowskim.

Irlandczyk opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym najpierw ogłosił, że nie będzie walczył z “Diabłem Tasmańskim” na gali FAME 11, bowiem nie chce, by FAME MMA płaciło KSW za jego “wypożyczenie”.

Przypominamy, że gala FAME 11 odbędzie się już 2 października.

Norman Parke zdradził, że FAME MMA ma zapłacić Federacji KSW za jego występ na FAME 11

Fani czekający na pojedynek w formule brudnego boksu między Normanem Parkiem a Borysem Mańkowskim najpierw zadrżeli czytając poniższy wpis na Instagramie Irlandczyka:

Brak opisu.

Później jednak Parke uspokoił wszystkich zapewniając, że jednak wystąpi na gali FAME 11 w walce z Borysem Mańkowskim:

Brak opisu.

Najpierw jednak Irlandczyka zobaczymy na gali EFM SHOW 2, która w najbliższą sobotę – 11 września odbędzie się w Sofii w Bułgarii. Tam Parke zmierzy się z Maciejem Jewtuszko w walce na zasadach CAGE BOX, czyli boksu w małych rękawicach.

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.

UFC: Brunson zdominował i ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Tilla! [WIDEO]

Derek Brunson (23-7) zaskoczył swoją dominacją! Amerykanin dzielił i rządził podczas walki wieczoru w Las Vegas. Brunson ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Darrena Tilla (18-4-1).