MMA PLFAME MMANorman Parke zdradza gdzie stoczy kolejną walkę. Jest zaskoczenie?

Norman Parke zdradza gdzie stoczy kolejną walkę. Jest zaskoczenie?

Robiący karierę w naszym kraju Norman Parke zdradza gdzie stoczy swoją kolejną walkę. Patrząc na wpis Irlandczyka z Północy można odnieść wrażenie, że jest to pewne zaskoczenie.

Norman Parke swój ostatni pojedynek stoczył w 15 maja tego roku, kiedy to na gali FAME MMA 10 wypunktował w walce bokserskiej Kasjusza Życińskiego.

Od tamtej pory Parke miał ogłoszoną jedną walkę – 11 września ma wystąpić na gali EFM SHOW 2, która odbędzie się w stolicy Bułgarii, Sofii. Tam ma zmierzyć się z Vadislavem Kanchevem.

Norman Parke zdradza gdzie stoczy kolejną walkę. Jest zaskoczenie?

Pewnym zaskoczeniem zatem jest jego deklaracja, którą zamieścił w mediach społecznościowych. Parke zdradził bowiem, że jego kolejny pojedynek odbędzie się także pod szyldem… FAME MMA:

Brak opisu.

Na ten moment nie wiadomo z kim zestawionoby byłego mistrza wagi lekkiej KSW. Możliwe, że włodarzom FAME MMA chodzi po głowie rewanż z Don Kasjo. A Wy obejrzelibyście taką walkę?

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Oktagon MMA 26: Marcin Naruszczka walczy o pas wagi średniej z „Piratem” Krištoficiem

W sobotę wieczorem Marcin Naruszczka (22-9-2) stoczy w Pradze pojedynek o mistrzowski pas bardzo mocnej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Rywalem Polaka w pojedynku o tytuł w wadze średniej będzieSamuel „Pirat” Krištofič (14-3).

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.