MMA PLDon KasjoNorman Parke zapowiada walkę w innej formule! Starcie z ”Don Kasjo” coraz bliżej?

Norman Parke zapowiada walkę w innej formule! Starcie z ”Don Kasjo” coraz bliżej?

Foto: Don Kasjo facebook/Parke facebook

Norman Parke (28-7-1) zapowiedział następny pojedynek! Ex zawodnik UFC zdradził, że nie będzie to starcie w formule mieszanych sztuk walki. Od razu nasuwa się pytanie – gołe pięści, a może boks z popularnym ”Don Kasjo”?

W końcu – pod długą nieobecność Mateusza Gamrota, na szali kolejnej walki Normana położono tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej, a rywalem Irlandczyka został Marcin Wrzosek.  Panowie podeszli do siebie z dużą dozą respektu, ale to nie przeszkadzało im w mocnych wymianach stójkowych.

Parke starał się robić wszystko, aby zdominować Polaka i pozbawić go sił w klinczu zapaśniczym. Wrzosek nie dawał jednak za wygraną i odgryzał się Normanowi mocnymi ciosami. Ostatecznie jednak starcie dotrwało do decyzji sędziów, którzy zwycięzcą wskazali Normana Parke’a. Tym samym Irlandczyk wywalczył tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej.

Norman Parke zapowiada następną walkę!

Norman Parke (28-7-1) za pomocą instagrama zapowiedział swój następny pojedynek. Co ciekawe nie będzie to starcie w formule MMA. Dla wielu od razu nasuwa się walka z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim w boksie.

Parke

Przypomnijmy, że obaj za sobą nie przepadają, a organizacja jest bardzo zainteresowana takim zestawieniem. Ponadto Kasjusz dał warunek – następna walka musi być z fighterem UFC, albo już nigdy nie zobaczymy go w FAME MMA.

Ostatnia walkę Parke stoczył na początku lipca. Było to zakończenie historii walk z Mateuszem Gamrotem. Nie brakowało emocji przed walką jeśli chodzi o wymiany słów.. Zabrakło jednak profesjonalizmu ze strony ex zawodnika UFC. ”Stormin” ponownie nie zrobił wagi, a walka wisiała na włosku. Ostatecznie Parke wyszedł do klatki, w której został kompletnie zdominowany. ”Gamer” porozbijał rywala w stójce. Ostatecznie lekarz w trzeciej rundzie nie dopuścił Normana do kontynuowania walki.

Zobacz także:

Kubiszyn o zwycięstwie na gali GROMDA 3! Zaskoczył?

Mateusz Kubiszyn zachwycił na ostatniej gali GROMDA. Doświadczony kick-boxer w trzeciej odsłonie znokautował ”Tysona”

Don Kasjo: Mówili, że głupoty gadam, a Floyd walczy z youtuberem!

Don Kasjo postawił warunek! Następna walka musi być z zawodnikiem UFC. Kasjusz apelował o walkę z Khabibem Nurmagomedovem oraz Conorem McGregorem