MMA PLEFM SHOWNorman ParkeParke wyśmiewa Załęckiego: Miałem kontuzje nogi, moja kondycja jest niewystarczająca!

Parke wyśmiewa Załęckiego: Miałem kontuzje nogi, moja kondycja jest niewystarczająca!

Norman Parke nie odpuszcza! Wielu kibiców uważa, że ”Stormin” mimo bycia zawodowcem/zawodnikiem z krwi i kości – idealnie pasuje do freakowych organizacji. Już niebawem były tymczasowy mistrz KSW stoczy kolejną walkę w Polsce. Parke tym razem w mediach społecznościowych wyśmiał Denisa Załęckiego – chodzi o słowa ”Bad Boya” po ostatnim starciu z Arturem Szpilką.

Parke

Ostatnie starcie Parke odnotował w sierpniu tego roku. Była to walka wieczoru PRIME SHOW MMA 2 Gdyni. Były zawodnik UFC pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał powracającego Grzegorza ”Szuli” Szulakowskiego.

”Stormin” wcześniej przed czasem odprawił Popka oraz Piotra ”Szeli” Szeligę.

Parke wyśmiewa ”Bad Boya”!

Norman Parke (30-7-1) postanowił wyśmiać Denisa Załęckiego, a dokładnie wypowiedzi ”Bad Boya” po ostatniej walce.

Sami zobaczcie:

Miałem kontuzje nogi, prawie go miałem, walczyłem z 30% moich umiejętności, prawie go usadziłem, widziałem to w jego oczach, moje cardio jest niewystarczające

Zobacz także:

Wielka awantura w klatce! Ochrona długo nie mogła uspokoić całej sytuacji! [WIDEO] Widzieliście?

W czwartek w Johannesburu odbyła się już 98 edycja EFC. W walce wieczoru poznaliśmy nowego mistrza w wadze ciężkiej. Został nim Matunga Djikasa (7-3), który w trzeciej odsłonie zastopował rodaka. Już na ceremonii ważenia było bardzo gorąco. Po samej walce pojawiły się duże kontrowersje. W klatce w pewnym momencie zapanował chaos.

Martin Lewandowski przez freaki musiał wielokrotnie się tłumaczyć: 18 lat uciekam od tego syfu i później… Co wy na to?

Martin Lewandowski w programie Oktagon Live na antenie Kanału Sportowego przyznał, że po 18 latach prowadzenia biznesu teraz przychodzi mu się tłumaczyć z wielu sytuacji, które mają miejsce na galach freakowch. Współzałożyciel KSW twierdzi, że gdyby celebryci walczyli w nowej, innej formule, problem zostałby rozwiązany.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis