MMA PLParkeNorman Parke w pojedynku na gołe pięści? Deni Załęcki zaprasza do walki!

Norman Parke w pojedynku na gołe pięści? Deni Załęcki zaprasza do walki!

Norman Parke to na dziś bez wątpienia jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku sportów walki w naszym kraju. Czy podejmie się walki na gołe pięści? Jest propozycja!

Irlandczyk, który wciąż posiada ważny kontrakt z KSW stoczył niedawno walkę bokserską na Fame MMA z Kasjuszem Życińskim. Następnego dnia po tym pojedynku dowiedzieliśmy się, że Stormin podpisał kontrakt z nowym graczem na rynku polskiego MMA, EFM Show. Czy kontrowersyjnego Irlandczyka zobaczymy jeszcze w walkach na gołe pięści?

Z propozycją takiego pojedynku wyszedł w ostatnich dniach Denis Załęcki. Organizator gal “The War” odniósł się zarazem do ostatniej walki Normana z Kasjuszem Życiśnkim.

Zawodnik takiej klasy jak Norman Parke chce walki z Don Kasjo. Jak takim tchórzem można być. Jak masz chłopie jaja to zapraszam do klatki THE War – walki na gołe pięści ze mną na solówkę, możemy wyjść na twoich zasadach.

The War – kiedy ?

Debiutancka gala The War odbędzie się już 11 czerwca. Dostęp tylko w PPV.

Zobacz także:

Utytułowana zawodniczka sportów stójkowych rywalką Karoliny Owczarz na KSW 61

Starcie pań, w którym wystąpią Karolina Owczarz (3-1, 2 Sub) i Monika Kučinič (1-0), zamyka kartę walk gali KSW 61. Już 5 czerwca Polka zejdzie kilka kilogramów niżej, a jej rywalką w mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA będzie utytułowana zawodniczka sportów uderzanych ze Słowenii. Starcie odbędzie się w umownym limicie 53,5 kg.

Różalski o Don Kasjo: Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości!

Marcin Różalski wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim, który mimo wszystko zaskoczył w ostatnim pojedynku. ”Don Kasjo” dopiero po całym dystansie przegrał z Normanem Parke, który toczył swoje pojedynki w największych organizacjach na świecie.

Jak trenować, to z najlepszymi! Robert Ruchała i Mateusz Gamrot na jednej sali w Czerwonym Smoku

Aspirujący do miana nowej gwiazdy KSW Robert Ruchała postawił na treningi z najlepszymi! 23-latek przebywa obecnie w Poznaniu, gdzie w Czerwonym Smoku jego sparingpartnerami są m.in. Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski.