MMA PLGamrotNorman Parke typuje najbliższą walkę Gamrota w UFC: Mateusz jest zbyt sprytny…

Norman Parke typuje najbliższą walkę Gamrota w UFC: Mateusz jest zbyt sprytny…

Norman Parke (28-7) został zapytany o trzecią walkę Mateusza Gamrota (18-1) w UFC. ”Stormin” wypowiada się w pochlebnych słowach o swoim byłym odwiecznym rywalu. Parke uważa, że Gamrot zwycięży swoje najbliższe starcie.

Polak trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie stoczy siedemnastego lipca. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem UFC – Jeremy Stephensem (28-18). Walka odbędzie się w głównej karcie.

Na tej samej gali w kategorii lekkiej dojdzie do walki Islama Makacheva (19-1) z Thiago Moisesem (15-4). Brazylijczyk to klubowy kolega wspomnianego Gamrota. Obaj parokrotnie sparowali w American Top Team.

Parke o najbliższej walce Gamrota: Ma lepsze jiu-jitsu i zapasy!

Norman Parke w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany o zbliżające się starcie Mateusza Gamrota (18-1). ”Stormin” co ciekawe w przeszłości trenował z najbliższym rywalem naszego reprezentanta.

Trenowałem z Jeremym Stephensem w klubie Alliance w San Diego w 2013 roku. On bardzo lubi szukać nokautu, ale szczerze mówiąc, myślę, że Gamrot jest zbyt sprytny, ma doskonały timing jeśli chodzi o obalenia i świetnie kontroluje walkę z góry. Jeremy Stephens też uprawiał wrestling, ale uważam, że ”Gamer”’ ma lepsze jiu-jitsu i zapasy. Szczerze mówiąc myślę, iż Gamrot wygra ten pojedynek. Bardzo chciałbym zobaczyć walkę Mateusza z Islamem Makhachevem. To byłaby świetna walka i uważam, że Gamrot miałby spore szanse, aby z nim wygrać.

Zobacz także:

MMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”! Dojdzie do walki?

Jest oficjalna propozycja walki dla Jacka Murańskiego! O złożeniu oferty poinformował dzisiaj Marcin Najman poprzez swoje media społecznościowe.

Andrzej Kostyra o walce Don Kasjo-Parke: Stawiałem na Kasjo i on w moim odczuciu wygrał! A jak wy punktowaliście?

Andrzej Kostyra szanowany komentator bokserski oraz dziennikarz miał szansę na spokojnie zobaczyć walkę wieczoru FAME MMA 10. Zdanie Andrzeja zwycięzcą w tym starciu powinien zostać Kasjusz Życiński.