MMA PLDon KasjoNorman Parke odrzucił propozycję rewanżu z Don Kasjo! ”Król” ostro komentuje!

Norman Parke odrzucił propozycję rewanżu z Don Kasjo! ”Król” ostro komentuje!

Kasjusz Życiński wyjawił, że Norman Parke odrzucił propozycję rewanżowego pojedynku na zasadach boksu. Takie starcie miało zorganizować FAME MMA podczas zbliżającej się jedenastej edycji.

Bez wątpienia był to jeden z największych freak fightów w Polsce. Do starcia doszło piętnastego maja na jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. Na szali pojawiła się kilogramowa sztabka złota oraz pas króla. Po 5-rundach ”Stormin” wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Kasjusz nie mógł pogodzić się z tym werdyktem i faulami Parke – z tego też powodu składał parę protestów.

Don Kasjo o Parke: Coś tam wymyślał!

Kasjusz Życiński na kanale 6PAKTV zdradził, że w ostatnim czasie pojawił się problem ze znalezieniem mu przeciwnika. Organizacja FAME MMA w tej sytuacji chciała zorganizować rewanż z Normanem Parke. Ostatecznie ”Stormin” miał odrzucić ofertę.

No właśnie jak teraz kilku odmówiło. W sumie mogę wam zdradzić. Bo tak jest, jak ma tą ksywkę pałka to jest pała, bo kliku odmówiło rywali i włodarze z tego co wiem zaproponowali mu rewanż. Nie zgodził się. Coś tam wymyślał. Co dziwne, bo wiadomo lubi dużo hajsu na ten mefedron mieć, więc pewnie już prz**ierdolił. Tym bardziej, że się z Sidem dobrali, prze**bali wszystko na mefedron. Nie chciał to się boi w c*uj! Teraz wie, że nie będą jego sędziowie, sędzia kalosz główny i mu nie pomoże, więc się obsrał.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

ACA 128: Rafał Haratyk kolejnym Polakiem na karcie walk! Będziecie kibicować?

Rafał Haratyk (14-4-2) powróci do klatki już 11 września. Polski zawodnik wystąpi podczas gali ACA 128 w Mińsku.

Anderson Silva i Tito Ortiz zmierzą się w boksie! Ich walka już we wrześniu! Kto będzie górą?

Dwie legendy mieszanych sztuk walki – Anderson Silva i Tito Ortiz zmierzą się w boksie! Zawodnicy MMA wcielą się w rolę pięściarzy na gali bokserskiej Triller Fight Club, która odbędzie się już 11 września.