MMA PLParkeNorman Parke odpowiada na wyzwanie Załęckiego: Sterydy to…

Norman Parke odpowiada na wyzwanie Załęckiego: Sterydy to…

Norman Parke (28-7-1) postanowił odpowiedzieć na kolejne rzucone mu wyzwanie. Mowa tutaj o potencjalnej walce z Denisem Załęckim, którego znamy z walk na gołe pięści.

Były tymczasowy mistrz KSW w wadze lekkiej ostatni pojedynek stoczył na zasadach bokserskich. ”Stormin” po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Kasjusza Życińskiego. Tym samym 33-latek zgarnął kilogramową sztabkę złota oraz pas króla.

Norman Parke o Załęckim: Sterydy to cholerny narkotyk…

Norman Parke (28-7-1) postanowił odpowiedzieć na wyzwanie Denisa Załęckiego. ”Stormin” uważa, że nasz reprezentant ma problemy ze sterydami i ma inne rozwiązanie. Parke proponuje mu walkę z klubowym kolegą z Irlandii.

Sterydy to cholerny narkotyk. Mam dla niego kumpla z mojego teamu, nie ma problemu

O Denisie Załęckim w ostatnim czasie jest głośno. Zawodnik walczący na gołe pięści ostro wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. Wspominał tam o spięciu podczas wizyty w jednym z klubów nocnych. Załęcki zaprosił zawodnika FAME MMA na tak zwaną solówkę.

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

KSW: Mamed Khalidov wraca do treningów! Kto będzie następnym przeciwnikiem?

Mistrz kategorii średniej federacji KSW – Mamed Khalidov, wrócił do treningów! Kiedy, a co najważniejsze z kim – zmierzy się 40-latek w swojej pierwszej obronie pasa?