MMA PLBorys MańkowskiNorman Parke odpowiada na propozycję Mańkowskiego: Łatwe pieniądze!

Norman Parke odpowiada na propozycję Mańkowskiego: Łatwe pieniądze!

Borys Mańkowski (22-8-1) zaskoczył swoją propozycją! Były mistrz KSW w wadze półśredniej zaproponował, aby w niedalekiej przyszłości doszło do jego rewanżu z Normanem Parke (28-7-1) w formule…bokserskiej!

Mańkowski

Parę dni temu klubowy kolega Mańkowskiego – Łukasz Rajewski zaproponował walkę bokserską Marianowi Ziółkowskiemu (23-8-1). 31-latkowi spodobał się ten pomysł i chętnie również zawalczy w boksie.

Raju z Marianem z boksie? Na MMA jeszcze nie mogę sobie pozwolić przez najbliższe miesiące ,ale właśnie pojedynek bokserski? Np. z Normanem? Jeżeli oczywiście wygra swoją następna walke ? Hmm

Norman Parke odpowiada!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Normana Parke (28-7-1). ”Stormin” jest zainteresowany, a ponadto uważa, że będą to dla niego łatwe pieniądze.

Walczmy w 77 i Cię wykończę. Łatwe pieniądze.

”Tasmański Diabeł” odpowiedział apelując do ”Stormina” żeby skupił się na najbliższej walce, a potem zaprasza do rywalizacji.

Przypomnijmy, że ex zawodnik UFC najbliższy pojedynek stoczy już piętnastego maja. Będzie to starcie z popularnym Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim, a w stawce kilogramowa sztabka złota. Pojedynek odbędzie się oczywiście w formule bokserskiej i będzie to walka wieczoru 10-edycji FAME MMA.

Zobacz także:

Paul Daley wolnym agentem! Będzie hitowa walka z Soldiciem?

Paul Daley oficjalnie wolnym agentem! Zawodnik poinformował o swojej aktualnej sytuacji kontraktowej za pośrednictwem relacji na Instagramie. Jest zainteresowany występem dla KSW!

To nie koniec! Tomasz Adamek zapowiada następne… trzy walki! To dobry pomysł?

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niedługo ponownie wejdzie do ringu. Od jakiegoś czasu mówi się o pożegnalnej walce ”Górala”. Teraz okazuje się, że 44-latek zamierza stoczyć jeszcze trzy pojedynki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis